Statistika našeho portálu

  • 101 008 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

AGÁTA - Abertamy

Abertamy

Nabízíme Vám ubytování ve  městě Abertamy, které se nachází v  malebné přírodě v Krušných horách na ideálním místě pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Náš bytový dům stojí hned u náměstí, odkud nebudete mít nikam daleko. Do 200m najdete příjemnou restauraci, pizzerii, obchod s potravinami, autobusovou zastávku a další služby.Cca 250 m za domem začíná 242km dlouhá Krušnohorská magistrála, v zimě…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vítězná/288, Abertamy
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Abertamy

Fotogalerie k článku

Nabízíme Vám ubytování ve  městě Abertamy, které se nachází v  malebné přírodě v Krušných horách na ideálním místě pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Náš bytový dům stojí hned u náměstí, odkud nebudete mít nikam daleko. Do 200m najdete příjemnou restauraci, pizzerii, obchod s potravinami, autobusovou zastávku a další služby.

Cca 250 m za domem začíná 242km dlouhá Krušnohorská magistrála, v zimě výbnorně připravená pro běžkaře, v létě pro cyklisty. Celé okolí je protkáno naučnými stezkami a cyklotrasami. V zimním období je v provozu nový Skiareál Plešivec,  létě funguje na nedalekém vrcholku Plešivce lanové centrum a spousta zajímavých aktivit (koloběžky, obří houpačka, lukostřelba, trampolína aj.). V nedalekých Potůčkách či Jáchymově využijete krytý bazén, v Ostrově koupaliště.

Města Jáchymov a Ostrov nabízejí mnoho památek a kulturního vyžití. V Ostrově stojí za návštěvu cukrárna Koruna na náměstí. V Karlových Varech jste autem za 20 minut.

V celém domě jsou nová okna, v zimě je příjemné plynové vytápění.

Všude funguje WIFI.

Byty jsou velmi prostorné a pohodlně vybavené, vycházeli jsme z vlastních zkušeností - ložní prádlo, ručníky, fén, TV, zařízení kuchyně, čistící prostředky a jiné jsou samozřejmostí. 

Poskytujeme k pronájmu celkem 4 byty.

Přízemní byt č.1 má dispozici 1+1 (ložnice pro 2-3 osoby, kuchyňka s jídelním koutem, koupelna s WC).

Přízemní byt č.2 má dispozici 2+1 (ložnice pro 2-3 osoby, ložnice pro 2 osoby a kuchyň s jídelním koutem, nová koupelna a WC).


• Byt č.3 v 1. patře má dispozici 2+1 (ložnice pro 2-3 osoby, ložnice pro 2-3 osoby a kuchyň s jídelním koutem, nová koupelna s WC).

• Byt č.4 v 1. patře má dispozici 3+kk (obývací pokoj s KK s možností spaní pro 2 osoby, 1.ložnice pro 2-3 osoby, 2.ložnice pro 2-3 osoby, starší koupelna a WC).

Možnosti stravování

Vlastní v plně vybavených kuchyních.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Koncert Společná věc 2023 - Karlovy…

12.10.2023 - 12.10.2023
Lidový dům

Pozvánka na koncert Společná věc 2023

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete