Statistika našeho portálu

  • 101 025 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Alfa Resort - Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách

Hotel je postaven na okraji obce Deštné, na samotě zhruba 150 metrů od hlavní cesty, obklopen lesem ze strany jedné, ze strany druhé se pak otevírá široký výhled na nádhernou okolní krajinu Orlických hor.Jsme připraveni nabídnout vám ty nejkvalitnější služby a vytvořit to nejlepší prostředí, potřebný prostor a profesionální zázemí jak pro vaši firemní či soukromou akci, tak pro aktivní či odpočin…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Deštné v Orlických horách 78, Deštné v Orlických horách
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Obec
Deštné v Orlických horách

Fotogalerie k článku

Hotel je postaven na okraji obce Deštné, na samotě zhruba 150 metrů od hlavní cesty, obklopen lesem ze strany jedné, ze strany druhé se pak otevírá široký výhled na nádhernou okolní krajinu Orlických hor.Jsme připraveni nabídnout vám ty nejkvalitnější služby a vytvořit to nejlepší prostředí, potřebný prostor a profesionální zázemí jak pro vaši firemní či soukromou akci, tak pro aktivní či odpočinkovou dovolenou nebo krátký relaxační pobyt.

Celková kapacita hotelu je 105 lůžek v pokojích se sprchou, sociálním zařízením, televizí a Wifi připojením zdarma. Sedm pokojů má bezbariérový přístup. U hotelu je dostatečný počet parkovacích míst. Pro ubytované hosty je k dispozici bazén a fitness. Dbáme na vaše zdraví a proto je celý objekt nekuřácký, pro kuřáky máme kuřácký salónek. Naším přáním je, abyste se u nás cítili příjemně a pohodlně.

Možnosti stravování

Našim hostům nabízíme možnost plné penze nebo polopenze. Restaurace je otevřena každý den 8-23hod., snídaně podáváme formou bufetu 8-10hod. Po domluvě se však přizpůsobíme vašim časovým požadavkům. Na vaše přání připravíme jakýkoli typ občerstvení od malých coffee breaků až po svatební hostinu, z tradičních i bioproduktů.

Popis okolí

Výhodná poloha hotelu i jeho okolí společně s kapacitou školicích prostor - sálu, dvou salónků a restaurace umožňují celoroční pořádání firemních i společenských akcí, seminářů, školení, teambuildingových aktivit, firemních jednání, banketů či výstav. Hotel má standardní technické konferenční vybavení a v celém objektu bezplatný přístup k internetu WiFi. Na vaše přání zajistíme i další techniku a vybavení. Zaplatíte pouze za to, co opravdu použijete. Samozřejmostí jsou konferenční stravovací služby nachystané plně podle vašeho přání , které doplní vaše jednání – ať je to cofee break, raut, banket či jakékoliv denní či večerní menu, kuchařská show, prezentace zajímavých kulinárních produktů nebo degustace vín, piva i lihovin … Při dobrém počasí můžete samozřejmě váš odpolední či večerní program doplnit o venkovní grilování. Kapacita restaurace je až 100 osob a může být doplněna párty stanem až pro 80 osob, který máme k dispozici.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete