Statistika našeho portálu

  • 98 477 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

APARTMÁN BOHUTÍN - Bohutín

Bohutín

Velmi hezký komfortní apartmán se nachází v podhůří nejčistších hor ČR - Jeseníků v obci Bohutín nad Moravou 7 km od města Šumperk v klidné části obce. Apartmán nabízí levné celoroční ubytování s celkovou kapacitou až 6 lůžek / + pro dítě postýlka /. Vybaven je 2 dvoulůžkovými pokoji s TV / + 1x rozkládací pohovka pro 2 osoby /, dále kuchyň, koupelna se sprchovým koutem , samostatné WC…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bohutín/111, Bohutín
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Bohutín

Fotogalerie k článku

Velmi hezký komfortní apartmán se nachází v podhůří nejčistších hor ČR - Jeseníků v obci Bohutín nad Moravou 7 km od města Šumperk v klidné části obce. Apartmán nabízí levné celoroční ubytování s celkovou kapacitou až 6 lůžek / + pro dítě postýlka /. Vybaven je 2 dvoulůžkovými pokoji s TV / + 1x rozkládací pohovka pro 2 osoby /, dále kuchyň, koupelna se sprchovým koutem , samostatné WC, venkovní terasa, internet , notebook, CD a DVD přehrávač, hi-fi souprava. Toto vše v ceně. Pes povolen - za poplatek. Součástí apartmánu je rozlehlá oplocená zahrada s velkým bazénem a přilehlý relaxační park s jezírkem , jež poskytuje dostatek prostoru pro pohyb a relaxaci. Krásná cyklostezka se nachází přímo před domem . Parkování - garážové s automatickým otevíráním brány i vrat na dálkové ovládání / kauce na DO /. Kolárna i místnost pro uložení lyžařské výbavy samozřejmě k dispozici. Kouření na terase. Internet pevný i WI-FI, kola na dotaz - za poplatek. Venkovní posezení - terasa, ohniště.

Možnosti stravování

Vlastní. K dispozici kuchyň vybavená sklokeramickou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Restaurace v okolí / i dovoz ze Šumperka za mírný poplatek/.

Popis okolí

Lyžování Pozor Jediná šestisedačková lanovka v ČR - nový skiareál Kouty 23 km. Výborné sjezdovky v areálu Dolní Morava 28 km. Nový Skipark Červená voda10 km - Buková hora - 4 sedačková vyhřívaná a krytá lanovka Délka 2150 m a rychlost lanovky je 5m/s Výjimečný a velmi zajímavý lyžařský terén Dále : Skiareál Panoráma - Ruda nad Moravou 2 km, Skiareál Ramzová 23 km, Skiareál Hraběšice 16 km, Skiareál Brněnka - Sobotín 17 km, Zborov 6 km, Skiareál Loučná nad Desnou 20 km, Skiareál Branná 20 km, Skiareál Červenohorské sedlo 30 km...

Tipy na výlet po okolí

Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně - český i světový unikát Renesanční zámek Velké Losiny - znáte z filmu Kladivo na čarodějnice / neblaze proslulý čarodějnickými procesy v 17.století /. Ruční papírna Velké Losiny - nemá v oblasti střední Evropy obdoby - národní kulturní památka. Státní hrad BOUZOV - znáte z pohádky O létajícím ševci. Praděd - národní přírodní rezervace se 162 m vysokou televizní věží a přístupnou rozhlednou. Věznice Mírov - natáčel se zde film Kájínek / jeden z nejsledovanějších vězňů naší historie – Jiří Kájínek je zde stále umístěn / - krásné romantické okolí. Šumperk - historické centrum a zámek , Geschaderův Dům, měšťanské domy, hrad a zámek Kolštejn v Branné, hrady Brníčko, Hoštejn, Mírov, Rabštejn, Nový Hrad, Bludov, Loučná nad Desnou, Ruda nad Moravou, Sobotín, Třemešek, Zábřeh, Žádlovice. MINIMUM NÁMAHY - MAXIMUM ZÁŽITKŮ TIP na výborný blízký výlet nejen pro celou rodinu VÝLET NA RAMZOVOU - přímo v obci Bohutín nasednete na místní lokálku, která Vás pomalou jízdou zaveze překrásným prostředím CHKO Jeseníků přímo až na Ramzovou. Zde přesednete na lanovku, která s Vámi vystoupá až na hřebeny vrcholků jesenických hor - Šerák, Keprník, Petrovy kameny atd. Dolů do Ramzové se dostanete pohodlně pěšky nebo opět lanovkou. Mnoho našich klientů - cyklistů volí také kratší variantu - tj. vlakem z Bohutína na Ramzovou a zpět bez návštěvy vrcholků Jeseníků /kola naložíte do vlaku /. Má to velkou výhodu - celá cesta zpět / cca 30 km / je totiž z kopce a vychutnáte si tak krásy přírody opravdu plnými doušky bez vynaložení většího úsilí a dokonale tak splynete s touto nádhernou krajinou.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Mezinárodní den archeologie - Šumpe…

13.10.2022 - 13.10.2022
Hlavní 342/22, 787 31…

U příležitosti Mezinárodního dne archeologie pořádá Vlastivědné muzeum v Šumperku program pro rodiny s dětmi, školy,…

Džemfest 2022 - Šumperk

21.10.2022 - 21.10.2022
Šumperk

oblíbený festival Džemfest odtajnil program letošního 22. ročníku, který se uskuteční v pátek 21. října v Domě kultury…

Mohelnický farmářský a řemeslný trh…

06.11.2022 - 06.11.2022
Náměstí

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Hudební festival Blues Alive - Šump…

17.11.2022 - 19.11.2022
Šumperk

Na letošní Blues Alive přijedou Sugaray Rayford, Ana Popović nebo Popa Chubby

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete