Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Apartmán Cheb - Cheb

Jateční 13/461, Cheb

K ubytování nabízíme apartmán 2+kk rozloha 64 m2 v přízemí v historickém centru Chebu cca 50 m od náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Maximální počet osob - 2. K dispozici - obývací pokoj s TV a rozkládacím gaučem, kuchyňský kout úplné vybavení – hrnce, jídelní souprava, příbory, ložnice s dvoulůžkovou postelí 2 místa, koupelna s WC a sprchovým koutem. Parkovací místo v přilehlém dvoře přímo pod okn…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jateční 13/461, Cheb
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Cheb

Fotogalerie k článku

K ubytování nabízíme apartmán 2+kk rozloha 64 m2 v přízemí v historickém centru Chebu cca 50 m od náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Maximální počet osob - 2. K dispozici - obývací pokoj s TV a rozkládacím gaučem, kuchyňský kout úplné vybavení – hrnce, jídelní souprava, příbory, ložnice s dvoulůžkovou postelí 2 místa, koupelna s WC a sprchovým koutem. Parkovací místo v přilehlém dvoře přímo pod okny bytu.

Možnosti stravování

Ubytování bez stravování. Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni - hrnce, jídelní souprava, příbory. Přímo naproti domu se nachází pizzerie a čínská restaurace, v centru města se pak nachází nespočet kvalitních stravovacích zařízení.

Popis okolí

Všechny historické skvosty města Cheb jako je hrad s Černou věží a unikátní dvoupatrovou románskogotickou kaplí, symbol města - Špalíček, mnohé církevní památky a významné měšťanské domy máte z námi nabízeného ubytování v historickém centru cca. 50 metrů od náměstí Krále Jiřího z Poděbradtakřka na dosah ruky.

Tipy na výlet po okolí

Valdštejnské slavnosti pravidelně konce srpna, Chebské dvorky pravidelně polovina června, FIJO - Mezinárodní festival dechových orchestrů konec června každý sudý rok, turistika - přírodní rezervace SOOS, lázeňský trojúhelník, zámek Kynžvart a spousta dalších historických památek, motýlí dům, atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Petr Jedinák - Body language - Cheb

15.03.2019 - 28.04.2019
Art Centrum Galerie 4,…

Výstava fotografií

Vítání ptačího zpěvu v Chebu

01.05.2019 - 01.05.2019
Cheb

Ornitologická vycházka jarní přírodou s pozorováním ptáků, jejich určováním podle zpěvu.

T-Mobile Olympijský běh - Cheb

19.06.2019 - 19.06.2019
Cheb

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete