Statistika našeho portálu

  • 102 692 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Apartmán Lipno - Loučovice

Loučovice

Ubytování přehrada Lipno ve dvou apartmá 3+1 pro rodiny a skupiny do každé do 7osob /ubytování v soukromí 2A.-14os./ přímo na cyklo stezce Lipno nad Vltavou 3km-Vyšší Brod 6km s garáží a zahradou u lesa, na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč. Krásy okolo přehrady Lipna a Vyššího Brodu mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená příroda Šwarcenberský kanál a začátek CHK…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Loučovice 155, Loučovice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Loučovice

Fotogalerie k článku

Ubytování přehrada Lipno ve dvou apartmá 3+1 pro rodiny a skupiny do každé do 7osob /ubytování v soukromí 2A.-14os./ přímo na cyklo stezce Lipno nad Vltavou 3km-Vyšší Brod 6km s garáží a zahradou u lesa, na okraji přírodní rezervace památky Čertova stěna Luč. Krásy okolo přehrady Lipna a Vyššího Brodu mají za každého ročního období co nabídnout, nedotčená příroda Šwarcenberský kanál a začátek CHKO Šumava jsou toho příkladem. Apartmán Lipno se nachází v rekreační oblasti Lipensko spjaté s mnoha sportovními aktivitami odpočinkem a rekreací-jarní letní podzimní zimní-aktivity: cyklo turistika, nordick walking, vyjíždky na koních, plavání.  Zima na přehradě Lipno. Česko rakouské lyžování: skiareáli-Lipno-Sternstein -Hochficht.

Slevy na veškeré aktivity Lipno-Jižní Čechy-Šumava.

1.Grenzgenial guide: Prostě zažít více. Přeshraniční turistický průvodce.

2.Lipno card: aktivity spjené s Lipnem a rekreací.

Možnosti stravování

Stravování je možné vlastní v plně vybavených dvou Apartmá, občerstvení Apartmán Lipno, obchody v místě do 500m. Restaurace/penzion/hotely:Pension pod Lipou, Sparta, hotel Kilián. Celoroční stravování za lidové ceny ve Vyšším Brodě Hospůdka u Hastrmana.

Popis okolí

Ve Vyšším Brodě můžete navštívit kino, Poštovní muzeum, Cisterciácký klášter, restaurace s českou i čínskou kuchyní, jídelnu nebo hospůdku u Hastrmana a mnoho dalších, Herny a bary, disco Monako a na podzim třeba sjezd historických vozidel nebo Kuriozní plavidla. Turisté se mohou vydat na Kraví horu, Vyklestilku, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, sjíždění Vltavy kanoí raftem, velkou sít cyklo stezek a turistických tras přírodních památek rezervací rašeliništ, kterých je v našem okolí několik. Na přehradě Lipno zase dominují aktivity spjaté s přehradou: vyjíždky parníkem po jezeře, jachting, rybolov, plavání, krytý bazén, wellnes Lipno Frymburk, bobová dráha, v letní sezoně můžete navštívit pláž a nově vybudované dětské hřiště a mnoho cyklo stezek, tato rekreační oblast nabízí mnoho barů, restaurací, diskoték Exil Lipno. V Přední Výtoni zase sport areál a pláž, na sv. Tomáši zříceninu-vyhlídku Vítkův hrádek zavítáte li dál pak na začátku CHKO Šumava určitě navštivte Švarcenberský kanál na sv. Osvaldu a Korandě. Ve Frymburku vám můžeme doporučit Wellness a spa hotel Frymburk kde naleznete krytý bazén, saunový svět, solárium a mnoho dalších nebo nově vybudované přístaviště. V zimě Lyžařské středisko Lipno Kramolín:lyžování, bruslení po zamrzlém jezeře. Lipno Card:slevy na ski pasy celoroční aktivity na Lipno-Jižní Čechy-Šumava. Česko Rakouské lyžování-Lipno Sternstein Hochficht.cz. Skibusy na Hochficht přímo od apartmánu.Lyžarská sezóna je zahájena Lyžuje se ve Skiareálu Lipno, na Sternsteinu i na Hochfichtu. Neváhejte a přijedte k nám na Lipno. Vládnou zde skvělé lyžařské podmínky.

Tipy na výlet po okolí

Na přehradě Lipno a v okolí se nachází mnoho přírodních skvostů, památek, přírodní rezervací, cyklo stezek v nedotčené přírodě, Vyššebrosko, Medvědí, ?ertova st?na, rašeliništ? Kapli?ky za?átek CHKO Šumava, Švarcenberský kanál nebo nejvýše položená zřícenina vyhlídka na okolí Vítkův hrádek sv. Tomáš. V kulturním a historickém městě Vyšším Brodě navštivte Poštovní muzeum, Cisterciácký klášter, vodopády sv. Wolfganga, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, zatím neobnovené památní vyhlídkové místo F. Nietsche, Opatska stezka I. II., Švédské šance Radvanov. Sportovní aktivity jsou spjaté s řekou Vltavou: sjíždění kanoii a raftem, vyjíždky na koních. V okolí navštivte hrad Rožmberk, Český Krumlov historická památka UNESCO. U našich sousedů v Rakousku navštivte lázenské město Bad Leonfelden vzdálen jen 20km zde můžete nakoupit a pokochat se atmosférou lázenské lokality. Pro více informací navštivte: lipno-online.cz mestovyssibrod.cz

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete