Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Apartmán Mirka - Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 61, Lipno nad Vltavou

Zimní rodinná dovolená na Lipně! +++ Apartmány Mirka v Lipně nad Vltavou - rodinné ubytování ve 2 vybavených apartmánových bytech pro 8 a 6 osob vč. 1 přistýlky, pohodlných 126 a 77m2. Apartmány Mirka se nachází poblíž lesa v klidné části obce Lipno nad Vltavou. Skiareál Lipno Kramolín a pláže přehrady Lipno ve vzdálenosti 300m. V okolí veškeré sportovní a volnočasové areály pro letní i zimní spo…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lipno nad Vltavou 61, Lipno nad Vltavou
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Lipno nad Vltavou

Fotogalerie k článku

Zimní rodinná dovolená na Lipně! +++ Apartmány Mirka v Lipně nad Vltavou - rodinné ubytování ve 2 vybavených apartmánových bytech pro 8 a 6 osob vč. 1 přistýlky, pohodlných 126 a 77m2. Apartmány Mirka se nachází poblíž lesa v klidné části obce Lipno nad Vltavou. Skiareál Lipno Kramolín a pláže přehrady Lipno ve vzdálenosti 300m. V okolí veškeré sportovní a volnočasové areály pro letní i zimní sporty. Cyklostezka Lipno - Frymburk, Stezka v korunách stromů, bobová a in line dráha, … Aquapark Lipno a Frymburk zajišťující standardní wellness služby. Internet WiFi. Dětská postýlka k dispozici. Výlety Český Krumlov, hrad Rožmberk, klášter Vyšší Brod, zámek Hluboká nad Vltavou, Horní Rakousko, … rybolov na Lipně … poznejte jižní Čechy --- V zimě lyžování v Čechách i Rakousku - skiareál Lipno Kramolín, nově Frymburk, rakouský Sternstein 23km a Hochficht 48km. +++ Možnost pronájmu i celého domu. Zdarma Lipno Card, WiFi.

Možnosti stravování

Možnost vlastního vaření, plně vybavené kuchyně. Restaurace do 200m v Lipně nad Vltavou, Loučovicích a Frymburku.

Popis okolí

Apartmány Mirka - Lipno nad Vltavou, se najdete poblíž lesa v klidné části obce, nedaleko nového lyžařského areálu Lipno - Kramolín, pláží přehrady Lipno, Aquaparku Lipno, Stezky v korunách stromů, cyklostezek a dalších atrakcí. K apartmánům vede kvalitní asfaltová komunikace po níž dojedete - mezi restaurací Admirál vpravo a ubytovacím komplexem Lipno Lake Resort vlevo až na svá parkovací místa u domu.

Tipy na výlet po okolí

Pro návštěvníky a rekreanty je k dispozici nový Skiareál Lipno - Kramolín se 7 km pohodových sjezdových tratí, Aquaworld, snowboard park, Stezka korunami stromů, unikátní bobová dráha, letní kino a nespočet restaurací, kaváren, občerstvení a dalších atraktivit. Výlety pro celou rodinu do Českého Krumlova, Vyššího Brodu, Rožmberka, Prachatic, ... Rakouské lyžařské středisko Sternstein 23km, Hochficht 48km.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

T-Mobile Olympijský běh - Lipno nad…

19.06.2019 - 19.06.2019
Lipno nad Vltavou

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Velikonoce v areálu klášterů v Česk…

19.04.2019 - 21.04.2019
Klášterní dvůr 93,…

Užijte si Velikonoce v Českém Krumlově. V areálu klášterů je připravený po všechny velikonoční dny zajímavý program.…

Kouzelný Krumlov

23.04.2019 - 01.05.2019
Český Krumlov

Pohádkově krásné prostředí středověkého města a magie prvomájové noci - to jsou každoroční oslavy příchodu jara a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete