Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Apartmán Pod Koberštejnem - Zlaté Hory

Zlaté Hory

Nabízíme Vám možnost ubytování v komfortním apartmánu pro max. 5 dospělých osob se samostatným vchodem na výjimečném místě na samotě uprostřed neporušené přírody s dobrou dostupností restaurací případně dalších atrakcí přilehlé osady.Apartmán s plochou 53 m2 se skládá ze dvou třílužkových ložnic, obytného prostoru s dobře vybavenou kuchyní (lednice, mikrovlnná trouba, nádobí, ...) a jídelním kout…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nabízíme Vám možnost ubytování v komfortním apartmánu pro max. 5 dospělých osob se samostatným vchodem na výjimečném místě na samotě uprostřed neporušené přírody s dobrou dostupností restaurací případně dalších atrakcí přilehlé osady.

Apartmán s plochou 53 m2 se skládá ze dvou třílužkových ložnic, obytného prostoru s dobře vybavenou kuchyní (lednice, mikrovlnná trouba, nádobí, ...) a jídelním koutem, koupelnou s WC, samostatnou vstupní chodbou. Apartmán je vybaven TV se satelitem, k dispozici je místnost pro uložení kol a lyží, venkovní zahrada s ohništěm, možnost parkování. Apartmán je vytápěn bezobslužně.

Možnosti stravování

S možností vlastní přípravy stravy v dobře vybavené kuchyňce.

Popis okolí

Bezprostřední okolí chaty je ideální pro cykloturistiku, turistiku, běžky, procházky, houbaření, sběr borůvek - Rejvíz je vyhlášeným místem pro houbaře a borůvkáře, první "místečka" jsou cca 100m od domu.
Na Rejvízu začíná nejrozsáhlejší souvislý lesní komplex v Jeseníkách, lesem od nás dorazíte pěšky, na kole nebo běžkách na Švýcárnu a Praděd po cca 15 km. Milovníci klidu a samoty u nás najdou prostor pro celodenní výlety na kterých nepotkají nikoho dalšího, zároveň je největší místní atrakce - Velké mechové jezírko druhým nejnavštěvovanějším místem v Jeseníkách (1. místo Praděd).

Tipy na výlet po okolí

Rejvíz je dobrým východiskem pro výlety do ostatních středisek Jeseníků (Červenohorské Sedlo, Ramzová, popř. Praděd), nenáročné sjezdové lyžování je ve vzdálenosti cca 2 km (několik vleků Horní/Dolní Údolí), od sezony 2006/2007 je v provozu nedaleký (10 min autem) lyžařský areál Bohemaland - Zlaté Hory (čtyřsedačková lanovka, 1200 m vlek, převýšení 175 m).
Kousek za domem je poutní místo zasvěcené Panně Marii Lurdské (Lourdes Grotte), obnovené v roce 2006, blízké i vzdálenější okolí nabízí spoustu zajímavých cílů pro vaše výlety.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete