Statistika našeho portálu

  • 94 941 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Apartmán u Buřičů - Jilemnice

Jilemnice

Apartmán se samostatným vchodem,až pro 6 osob+dětská postýlka a židle, vybavená kuchyň, 2x ložnice,btv+sat,wc+koupelna. Posezení a pískoviště na zahradě.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Na Drahách 233/233, Jilemnice
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Jilemnice

Fotogalerie k článku

Apartmán se samostatným vchodem,až pro 6 osob+dětská postýlka a židle, vybavená kuchyň, 2x ložnice,btv+sat,wc+koupelna. Posezení a pískoviště na zahradě.

Možnosti stravování

Kompletně vybavená kuchyně kde si můžete uvařit nebo v blízkém okolí je spousta dobrých restaurací

Popis okolí

Jilemnice je známa jako "kolébka českého lyžování". Je zde tedy k dispozici běžecký okruh v délce cca 12 km v malebné přírodě s výhledem na panorama Krkonoš. I na suchu si běžkaři v Jilemnici užijí. Je zde asfaltová tréninková trať v areálu Hraběnka pro kolečkové lyže popř. brusle. Začínající sjezdaře jistě uspokojí sjezdovka pod Kozincem s vlekem pomou. Náročnější sjezdaři si mohou vybrat z různě náročných i různě vzdálených sjezdovek kompletní zmapování je na informační tabuli v objektu apartmánu. Jedná se o vzdálenosti asi 5 – 20 km. Na výběr jsou směry: Harrachov – Rokytnice, Vysoké – Paseky, Benecko – Vítkovice – Mísečky, Vrchlabí – Špindlerův Mlýn popř. Jánské lázně – Černá hora. Tato rozmanitá nabídka platí v mimo lyžařské sezóně i pro cykloturistiku a pěší turistiku.

Tipy na výlet po okolí

Jako cíl Vašich výletů bychom doporučili hrad Pecka, Bozkovské dolomitové jeskyně u Semil, ZOO Dvůr Králové, Adršpašsko – teplické skály nebo opačný směr Trosky a Malá skála s hradem Frýdštejnem.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 4. březen

Dnes má svátek Stela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete