Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Apartmán Vyšší Brod - Vyšší Brod

ul.Poschodová 255, Vyšší Brod

Ubytování v rodinném Apartmá 4+1 pro 8+1osob v centru města Vyššího Brodu, nabízíme veškerý konfort ubytování v soukromí. Město Vyšší Brod vám nabídne veškeré možnosti pro trávení vaší dovolené. Historie a příroda zde vytvořili nerozlučné pouto, které vás dojme na každém kroku. Umístění a dostupnost objektu Apartmán se nachazí v centru města Vyššího Brodu. Asi 100m od autobusové zastávky a 300m o…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ul.Poschodová 255, Vyšší Brod
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Vyšší Brod

Fotogalerie k článku

Ubytování v rodinném Apartmá 4+1 pro 8+1osob v centru města Vyššího Brodu, nabízíme veškerý konfort ubytování v soukromí. Město Vyšší Brod vám nabídne veškeré možnosti pro trávení vaší dovolené. Historie a příroda zde vytvořili nerozlučné pouto, které vás dojme na každém kroku. Umístění a dostupnost objektu Apartmán se nachazí v centru města Vyššího Brodu. Asi 100m od autobusové zastávky a 300m od náměstí 1000m od vlakové zastávky.

Možnosti stravování

Stravování vlastní v plně vybaveném Apartmánu. Ve Vyšším Brodě je možnost stravování v jídelně Lesanka, hospůdka u Hastrmana za lidové ceny, doporučujeme nespočet restaurací.

Popis okolí

V kulturním a historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit Poštovní muzeum, Cisterciacký klašter, vodopady sv. Wolfganga, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, zatím neobnovené pamatní vyhlídkové místo F. Nietsche, Opatska stezka I. II.,Švédské šance Radvanov. Sportovní aktivity jsou spjaté s řekou Vltavou sjíždění kanoji a raftem, vyjíždky na koních. V okolí můžem navštívit hrad Rožmberk, Český Krumlov historická památka UNESCO a mnohem více. Na Lipně a v okolí se nachází mnoho přírodních skvostů, rezervací, památek, přírodní rezervace Vyššebrosko, Medvědí, Čertova stěna, rašeliniště Kapličky začátek CHKO Šumava, Švancemberský kanál nebo nejvýše položená zřícenina Vítkův hrádek sv. Tomáš.

Tipy na výlet po okolí

Vyšší Brod: Marierast am Stein křížová cesta, Viklestilka, Medvědí hora, Švédský šance Radvanov, Opatská stezka I.II., Cisterciácký klášter, Poštovní muzeum, hrad Rožmberk, Český Krumlov UNESCO, Vítkův hrádek, Šwancemberský kanál Jasánky st.Oswald. U našich sousedů v Rakousku Bad Leonfelden vzdálen 12km zde můžete nakoupit a pokochat se krásou lázenského města.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce v areálu klášterů v Česk…

19.04.2019 - 21.04.2019
Klášterní dvůr 93,…

Užijte si Velikonoce v Českém Krumlově. V areálu klášterů je připravený po všechny velikonoční dny zajímavý program.…

Kouzelný Krumlov

23.04.2019 - 01.05.2019
Český Krumlov

Pohádkově krásné prostředí středověkého města a magie prvomájové noci - to jsou každoroční oslavy příchodu jara a…

T-Mobile Olympijský běh - Holubov

19.06.2019 - 19.06.2019
Holubov

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete