Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Apartmán Vyšší Brod - Vyšší Brod

Vyšší Brod

Ubytování v rodinném Apartmá 4+1 pro 8+1osob v centru města Vyššího Brodu, nabízíme veškerý konfort ubytování v soukromí. Město Vyšší Brod vám nabídne veškeré možnosti pro trávení vaší dovolené. Historie a příroda zde vytvořili nerozlučné pouto, které vás dojme na každém kroku. Umístění a dostupnost objektu Apartmán se nachazí v centru města Vyššího Brodu. Asi 100m od autobusové zastávky a 300m o…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ul.Poschodová 255, Vyšší Brod
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Vyšší Brod

Fotogalerie k článku

Ubytování v rodinném Apartmá 4+1 pro 8+1osob v centru města Vyššího Brodu, nabízíme veškerý konfort ubytování v soukromí. Město Vyšší Brod vám nabídne veškeré možnosti pro trávení vaší dovolené. Historie a příroda zde vytvořili nerozlučné pouto, které vás dojme na každém kroku. Umístění a dostupnost objektu Apartmán se nachazí v centru města Vyššího Brodu. Asi 100m od autobusové zastávky a 300m od náměstí 1000m od vlakové zastávky.

Možnosti stravování

Stravování vlastní v plně vybaveném Apartmánu. Ve Vyšším Brodě je možnost stravování v jídelně Lesanka, hospůdka u Hastrmana za lidové ceny, doporučujeme nespočet restaurací.

Popis okolí

V kulturním a historickém městě Vyšším Brodě můžete navštívit Poštovní muzeum, Cisterciacký klašter, vodopady sv. Wolfganga, křížovou cestu a poutní místo Marie Rast, zatím neobnovené pamatní vyhlídkové místo F. Nietsche, Opatska stezka I. II.,Švédské šance Radvanov. Sportovní aktivity jsou spjaté s řekou Vltavou sjíždění kanoji a raftem, vyjíždky na koních. V okolí můžem navštívit hrad Rožmberk, Český Krumlov historická památka UNESCO a mnohem více. Na Lipně a v okolí se nachází mnoho přírodních skvostů, rezervací, památek, přírodní rezervace Vyššebrosko, Medvědí, Čertova stěna, rašeliniště Kapličky začátek CHKO Šumava, Švancemberský kanál nebo nejvýše položená zřícenina Vítkův hrádek sv. Tomáš.

Tipy na výlet po okolí

Vyšší Brod: Marierast am Stein křížová cesta, Viklestilka, Medvědí hora, Švédský šance Radvanov, Opatská stezka I.II., Cisterciácký klášter, Poštovní muzeum, hrad Rožmberk, Český Krumlov UNESCO, Vítkův hrádek, Šwancemberský kanál Jasánky st.Oswald. U našich sousedů v Rakousku Bad Leonfelden vzdálen 12km zde můžete nakoupit a pokochat se krásou lázenského města.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Svatováclavské slavnosti 2023 - Čes…

29.09.2023 - 01.10.2023
Český Krumlov

Na konci září se v Českém Krumlově konají Svatováclavské slavnosti a Mezinárodní folklórní festival, který oslavují…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete