Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Apartmány Cykloprivat - Doksy

Doksy

Chcete-li prožít příjemnou dovolenou v jednom z nejnavštěvovanějších krajů České republiky Máchova kraje, tak využijte nabídku našeho ubytovacího zařízení.Objekt stojí v městské části Doksy-Obora. Jedná se o místo nedaleko Máchova jezera, které je vyhledáváno milovníky vodních sportů, cyklisty a turisty, pro nedalekou CHKO Kokořínsko. Ubytování je ve dvou čtyřlůžkových apartmánech s dobře vybaven…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Obora 36, Doksy
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Česká Lípa
Obec
Doksy

Fotogalerie k článku

Chcete-li prožít příjemnou dovolenou v jednom z nejnavštěvovanějších krajů České republiky Máchova kraje, tak využijte nabídku našeho ubytovacího zařízení.Objekt stojí v městské části Doksy-Obora. Jedná se o místo nedaleko Máchova jezera, které je vyhledáváno milovníky vodních sportů, cyklisty a turisty, pro nedalekou CHKO Kokořínsko. Ubytování je ve dvou čtyřlůžkových apartmánech s dobře vybavenými obytnými kuchyněmi a samostatnými soc. zařízeními, UT, T+S voda, BTV, ve zděném dobře izolovaném domku na velké zahradě. Jeden pětilůžkový apartmán stejného zařízení v prvním patře RD. Parkování aut a jízdních kol na uzamčeném pozemku ubytovacího zařízení. Pro hry a odpočinek: Před domem v parku je zhotoven dětský koutek a na zahradě pískoviště, houpačka, bazén, přenosný gril, udírna, ohniště, altán, zahradní nábytek se slunečníky. Vhodné pro jednodenní i dlouhodobé pobyty. Ceny smluvní, dle počtu osob a délky pobytu.Více na www.cykloprivat.cz

Možnosti stravování

V místě bistro a obchod se základními potravinami.Vesnická PIVNICE s dobrým pivem.Také příjemné posezení s občerstvením nad hladinou rybníka PATEŘINKA.

Popis okolí

Kolem Máchova jezera, přes Doksy, hlavní pláž, hotel Port, Staré Splavy, Borný. Okružní jízda lodí, nebo jízda se zastávkami ve Starých Splavech a na Borném. Obora-Máchova stezka na Bezděz a po mnoha jiných turistických steskách. Pro cyklisty je v Doksech levná opravna jízdních kol. V okolních lesích je mnoho hub a lesních plodů. U 400m vzdáleného rybníka-sportovní rybolov. Ve večerních hodinách diskotéky v Tachově, Zámku Doksy a na Bílém Kameni.

Tipy na výlet po okolí

5km hrad Bezděz8km Vrchoviny- projížďky na koních10km hrad Houska18km zámek Zákupy24km zámek Vidím28km hrad Kokořín28km Sloup v Č. Skalní hrad33km zámek Liběchov34km zámek Mnich. Hradiště42km zámek Benešov n. Ploučnicí, N. Bor a Kam. Šenov sklářské muzeum50km Terezín Malá Pevnost55km Liberec Botanická zahrada, ZOO, aquaparka mnoho dalších zajímavostí po kterých vás provedou naše turistické prospekty.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Za kvetoucí měsíčnicí - Kamenický Š…

12.06.2021 - 12.06.2021
Kamenický Šenov

Tradiční turistická a cykloturistická akce.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 8. květen

Den osvobození od fašismu

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete