Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Apartmány Dajan - Strmilov

Strmilov

Ubytování v rodinném domě z vlastním vchodem, 2+1, sociální zařízení zvlášt na chodbičce, kuchyň vybavena linkou, sporák s troubou a keramickou deskou, lednice z mrazákem,mikrovlnná trouba,varná konvice, televize,satelit,DVD, rádio, Wifi, na zahradě houpačky pro děti, zastřešený bazén 7,5m/3,7m se solárním ohřevem,párty stan 6m/4m,velká trampolína s ochrannou sítí,stolní tenis,pískoviště, možnost…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Ubytování v rodinném domě z vlastním vchodem, 2+1, sociální zařízení zvlášt na chodbičce, kuchyň vybavena linkou, sporák s troubou a keramickou deskou, lednice z mrazákem,mikrovlnná trouba,varná konvice, televize,satelit,DVD, rádio, Wifi, na zahradě houpačky pro děti, zastřešený bazén 7,5m/3,7m se solárním ohřevem,párty stan 6m/4m,velká trampolína s ochrannou sítí,stolní tenis,pískoviště, možnost grilování v zahradním grilu z udírnou. V místě asi 500m tenisové kurty, minigolf, 4 obchody z potravinami, 6restaurací. Asi 2km autokemp Komorník.Cena je za apartmán/noc,v případě menšího počtu osob cena dohodou

Možnosti stravování

Vlastní vaření ve vybavené kuchyni nebo v místních restauracích.

Popis okolí

Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, možnost zajistit vyjížďky na koních. Přímo v obci je sportovní hala, tělocvična, posilovna, tenisové / volejbalové kurty a minigolfové hřiště. Ve vzdálenosti 4 km zastávka úzkokolejné železnice s parním vlakem, která Vás proveze přírodním parkem Česká Kanada. Koupání v přírodních koupalištích - Komorník, Zvůle, Osika. Aquapark v Jindřichově Hradci a Dačicích. Možná rekreace i v zimním období: sjezdovka v Mrákotíně, Nové Bystřici a Dolním Radíkově. Upravené lyžařské stopy na běžky.

Tipy na výlet po okolí

Mnoho historických objektů a zajímavostí v dosahu: Město a zámek Telč, Město a hrad Jindřichův Hradec, Zámek Červená Lhota, Město Dačice, Město Slavonice, Hrad Landštejn, Hrad Roštejn, Bunkry u Landštejna - muzeum hraničního prvorepublikového opevnění, Grasselova stezka - po stopách lupiče Grassela, Krýzovy jesličky - největší pohyblivý betlém na světě,Zámek Uherčice.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 8. březen

Dnes má svátek Gabriela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete