Statistika našeho portálu

  • 102 670 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Apartmány Eva - Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem

Nabízíme komfortní ubytování v Beskydech. Čtyři nově zrenovované vybavené, moderní apartmány, kapacita ubytování až 26 osob. Apartmány mají vlastní vstup na pozemek a zahradu, místo pro parkování pro dvě vozidla, koupelny, WC, ložnice, vybavené kuchyně, obývací pokoje s TV SAT, DVD, CD a rádio, balkóny. Vlastní zahrada, ohniště, bazén, pískoviště se skluzavkou a houpačkou, cvičební sál se cvičení…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kunčice pod Ondřejníkem č. 547, Kunčice pod Ondřejníkem
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Frýdek-Místek
Obec
Kunčice pod Ondřejníkem

Fotogalerie k článku

Nabízíme komfortní ubytování v Beskydech. Čtyři nově zrenovované vybavené, moderní apartmány, kapacita ubytování až 26 osob. Apartmány mají vlastní vstup na pozemek a zahradu, místo pro parkování pro dvě vozidla, koupelny, WC, ložnice, vybavené kuchyně, obývací pokoje s TV SAT, DVD, CD a rádio, balkóny. Vlastní zahrada, ohniště, bazén, pískoviště se skluzavkou a houpačkou, cvičební sál se cvičením jógy. Apartmány jsou od sebe odděleny, takže se hosté navzájem neruší.

Možnosti stravování

Vlastní vaření v moderních vybavených kuchyních. Kuchyně mají elektrickou varnou desku, digestoř, rychlovarnou konvici, toustovač, chladnici, stůl a židle ke stolování. Najdete zde základní ingredience pro vaření jako je sůl, pepř, olej na smažení a cukr a nějaké koření. V případe zájmu o stravování v restauraci, se v blízkém okolí Apartmánů Eva 350 m nachází Hospůdka na kopečku, kde vaří výbornou minutkovou kuchyni a nově je každodenně výběr z menu několik jídel včetně hotovek. Meníčková jídla si lze objednat i na večeři. Hospůdka má venkovní posezení s vybavením pro hru pro děti a dvě banketky pro pořádání rodinných oslav, svateb apod. Z oken Hospůdky výhled na Beskydy Pro skupiny ubytované u nás lze dohodnout polopenzi, plnou penzi nebo jen obědy či večeře za zvýhodněné ceny.

Popis okolí

Apartmány se nachází v Beskydech v obci Kunčice pod Ondřejníkem, tedy v krásné hornaté krajině plné lesů, horských říček a luk. Obec se rozkládá v kopcovitém terénu mezi horami, kde z apartmánů na jedné straně lze vidět Lysou horu, Smrk, Stolovou až po Radhošť i s kostelíkem, na straně opačné horu Skalka, jeden z vrcholů Ondřejníku. Všude v okolí je zeleň, košaté stromy, jehličnany, máme pár metrů do lesa. Přesto nejsme v necivilizované krajině, v blízkosti jsou příjemné hospůdky s výbornou kuchyní a dětskými prolézačkami, destilárna, relax centrum se saunou, solnou jeskyní, masážemi a cukrárnou.

Tipy na výlet po okolí

Sedlo Pustevny, kde se nachází lanovka a množství turistických a cyklo a běžeckých tras, Valašské muzeum v přírodě v Rožnově, turistika a lyžování na Lysé hoře, Bílé, turistika Hamry, Grúň, Ondřejník a Javorník. Městečko Štramberk s valašskou trúbou a jeskyní Šipka, hrad Hukvaldy, muzeum Kopřivnice a mnohé další. Jsme rájem houbařů Pro nejmenší máme v létě připravený bazén na zahradě, pískoviště se skluzavkou, hračky a stálou houpačku. V blízkém okolí nebo v nedalekých městečkách se nachází Aqua park, půjčovny koloběžek a kol. Velkou atrakcí pro děti je lanové centrum Tarzanie a lanovka na Pustevny, obojí dostupné asi 8 km od apartmánů. V blízké jízdárně děti mohou jezdit na ponících nebo koních. V našem okolí děti denně uvidí spostu hospodářských zvířat pasoucích se na sousedních lukách. A když mají děti mlsné jazýčky, nedaleká cukrárna má dobrot dost. Oblast Kunčic pod Ondřejníkem je bohatá na sportovní aktivity pro všechny zájemce. Na Pustevny vede lanovka a zde najdete nedaleko stylové domečky náležící muzeu, ve kterých se vaří, altánek, sochu boha Radegasta nebo můžete jít až ke kostelíku na Radhošť pozdravit Cyrila a Metoděje. Také cyklisti si příjdou na své, každoročně přibývá další množství značených cyklotras v našem okolí. V blízkém Frenštátě si můžete zaplavat v novém aquaparku nebo si zapůjčit čtyřkolku či zahrát bowling. V naší blízkosti se nachází znamý Prosper golf club a Beskydské rehabilitační centrum s Poláriem. Kryté bazény se nacházejí ve velmi blízkém okolí nebo v relaxačních centrech vzdálených asi 8 km. Ve městě Frenštát a Frýdlant se cvičí v několika fitnes centrech, které nabízí cvičení všeho druhu. Pro odvážné se z okolních hřebenů létá paraglinding. V zimě náš region nabízí množství běžeckých tras, sjezdové a snowboardové lyžování na blízkých Pustevnách, Opálené, terén vhodný pro ski-alpinismus, každoročně ledové show - ledové sochy na Pustevnách. V blízkých lyžařských střediscích nechybí lyžařské školy a snowboard park.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Ladná Čeladná 2024 - Čeladná

02.08.2024 - 03.08.2024
Čeladná

Již podeváté se v podhůří Beskyd odehraje festival Ladná Čeladná a jako tradičně nabídne rozmanitý program pro mladší i…

Pivopění 2024 - Frýdek-Místek

02.08.2024 - 03.08.2024
Frýdek-Místek

První srpnový pátek & sobota 2024 bude opět ve znamení skvělé hudby, piva a jídla! Areál historické textilky Slezan na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete