Statistika našeho portálu

  • 102 686 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Apartmány Flamenco - Kurdějov

Kurdějov

Nabízíme vám luxusní ubytování v nových nadstandardních apartmánech Flamenco. Najdete zde klidné zázemí pro vaši pracovní misi i rekreační pobyt. Výhodná poloha a moderní vybavení uspokojí s jistotou i ty nejnáročnější klienty.Apartmány se nachází v blízkosti města Hustopeče v malebné vesničce jménem Kurdějov. Všechny prostory jsou plně přizpůsobeny potřebám našich hostů. Každý apartmán je vybave…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nabízíme vám luxusní ubytování v nových nadstandardních apartmánech Flamenco. Najdete zde klidné zázemí pro vaši pracovní misi i rekreační pobyt. Výhodná poloha a moderní vybavení uspokojí s jistotou i ty nejnáročnější klienty.Apartmány se nachází v blízkosti města Hustopeče v malebné vesničce jménem Kurdějov. Všechny prostory jsou plně přizpůsobeny potřebám našich hostů. Každý apartmán je vybaven kuchyňským a pracovním koutem, nechybí zde ani bezdrátový internet a televize se satelitem. Je tak vytvořeno ideální prostředí pro plnění pracovních úkolů i relaxaci po náročném dni.Jeden ze tří apartmánů je dokonce zařízen v duchu indické exotiky – obývací čajová místnost doslova dýchá dálnými krajinami. Výběr vonných tyčinek, voňavých tabáků do vodní dýmky a vynikajících čajů tak navodí atmosféru harmonie i meditace.K dispozici je společenská místnost vybavená domácím kinem s plazmovou televizí o velikosti úhlopříčky 107 cm. Součástí areálu je také soukromé parkoviště, venkovní terasa s posezením, a jelikož se nacházíme ve známé vinařské oblasti, nesmí chybět ani malá domácí vinotéka.

Možnosti stravování

V každém apartmánu je vybavená kuchyňka, s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí.

Popis okolí

Atraktivní prostředí, ve kterém se apartmány Flamenco nachází, nabízí hostům množství aktivit a zábavy ve volném čase. Na své si přijdou nejen obdivovatelé krásné přírody a kulturních památek, ale i milovníci sportovního vyžití.Atraktivní prostředí, ve kterém se apartmány Flamenco nachází, nabízí hostům množství aktivit a zábavy ve volném čase. Na své si přijdou nejen obdivovatelé krásné přírody a kulturních památek, ale i milovníci sportovního vyžití. Dominantou Kurdějova je nádherný komplex opevněného gotického chrámu se zachovalými hradbami, bitevní věží, gotickou kaplí a podzemními katakombami. Z přilehlých obcí si zaslouží pozornost město Mikulov s dlouholetou vinařskou tradicí, oblíbeným cílem turistů je také Lednicko-Valtický areál, který je zařazen na seznam kulturních památek UNESCO.

Tipy na výlet po okolí

Hustopeče koupaliště, Lednice, vinařské stezky, cyklostezky

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Královský košt Mikulov 2024

23.08.2024 - 23.08.2024
Hotel Ryzlink Mikulov

Výjimečná degustace vín spojená s kulturním a gastronomickým zážitkem.

Čtyři dohody: Jaroslav Dušek 2024 -…

25.09.2024 - 25.09.2024
Mikulov

Veleúspěšné divadelní představení Jaroslava Duška na motivy stejnojmenného bestselleru Čtyři dohody Dona Miguela Ruize…

Královský košt Hustopeče 2025

11.01.2025 - 11.01.2025
Hustopeče

Závěrečná degustace vín ve Wine Wellness hotelu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete