Statistika našeho portálu

  • 97 918 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Apartmány Halenkov - Halenkov

Halenkov

Rádi bychom Vám nabídli ubytování ve dvou zcela nových apartmánech 2+KK, každý z nich má kapacitu max 6 osob. Jejich poloha je výhodná jak pro letní dovolenou - v blízkosti spousta turistických tras i cyklostezka, tak pro zimní dovolenou - lyžařské areály Beskyd. Apartmány získaly Babyfriendly Certifikát, jsou tedy maximálně přizpůsobené pro rodiny s dětmi. Tyto také jistě ocení ubytování dětí do…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Halenkov 19, Halenkov
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Halenkov

Fotogalerie k článku

Rádi bychom Vám nabídli ubytování ve dvou zcela nových apartmánech 2+KK, každý z nich má kapacitu max 6 osob. Jejich poloha je výhodná jak pro letní dovolenou - v blízkosti spousta turistických tras i cyklostezka, tak pro zimní dovolenou - lyžařské areály Beskyd. Apartmány získaly Babyfriendly Certifikát, jsou tedy maximálně přizpůsobené pro rodiny s dětmi. Tyto také jistě ocení ubytování dětí do 7mi let zdarma. Nabízíme klid a soukromí v srdci krásné přírody. Více informací najdete na našich webových stránkách.

Možnosti stravování

Plně vybavené kuchyně jsou k dispozici v každém z apartmánů.

Popis okolí

Apartmány jsou situované v krásné přírodě CHKO Beskydy, v blízkosti jak nové cyklostezky vedoucí ze Vsetína do Velkých Karlovic, tak lyžařských center a běžkařských tras.

Tipy na výlet po okolí

Pro lyžaře Areál Vzdálenost Web Popis Vranča 4 km, 3 vleky Kohútka 7 km,  3 vleky + 1 sedačka, lyžování i pro náročné Karolinka 7 km  Velké Karlovice Kyčerka 12 km  3 vleky + 2 dětské, dětský cvičný pás Razula 17 km  Soláň 18 km  4 vleky Pro běžkaře až 30 km upravovaných běžeckých tratí. Koupání a relaxace možnost koupání a relaxace v hotelu Horal (18 km)  s širokou nabídkou wellness a termálními bazény koupání v 5 km vzdálené přírodní nádrži "Balaton" v Novém Hrozenkově (pěkně upraveno za pomoci fondů EU), i beach volejbal a dětské hřiště Cykloturistika a inline bruslení nová cyklostezka kolem Bečvy spojující Vsetín s Velkými Karlovicemi vhodná i pro rodiny s dětmi a inline bruslení (až 70 km)  Využití horských kol Vsetínské vrchy, Javorníky.  Ostatní Všude v okolí možnosti pěší turistiky, houbaření, pro rybáře možnost rybolovu v řece Bečvě nebo na Balatonu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festival deskových her - Valašská P…

05.08.2022 - 07.08.2022
Valašská Polanka

Klub Stolních Her Valašská Polanka srdečně zve všechny dobré lidi k víkendové zábavě v rámci druhého ročníku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete