Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Apartmány Kocourek - Pelhřimov

Pelhřimov

Apartmány Kocourek se nacházejí na rozlehlém statku v Kocourových Lhotkách, 8 km východně od města Pelhřimov. Jedná se o polosamotu s velkým dvorem a nádhernými výhledy do okolí. Najdete u nás klid a pohodu při své nejen rodinné dovolené. Součástí vybavení je venkovní dřevěný nábytek se slunečníky, otevřené ohniště s posezením, palivové dřevo k dispozici za poplatek.Nabízíme velké množství dětský…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kocourovy Lhotky 1, Pelhřimov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Pelhřimov

Fotogalerie k článku

Apartmány Kocourek se nacházejí na rozlehlém statku v Kocourových Lhotkách, 8 km východně od města Pelhřimov. Jedná se o polosamotu s velkým dvorem a nádhernými výhledy do okolí. Najdete u nás klid a pohodu při své nejen rodinné dovolené. Součástí vybavení je venkovní dřevěný nábytek se slunečníky, otevřené ohniště s posezením, palivové dřevo k dispozici za poplatek.Nabízíme velké množství dětských atrakcí, např. malý a velký nafukovací bazén, nafukovací skákací hrad, malá a velká trampolínu, dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkou, houpačky, různá skákadla, basketbalový koš, branky na minifotbálek a další.Parkování ve dvoře statku. Chalupa je kompletně zrekonstruována a zařízena novým vybavením a nábytkem. Nabízíme ubytování ve 3 samostatných a prostorných apartmánech, z nichž každý je zařízen v jiném stylu. Součástí každého apartmánu je společenská místnost s kuchyní, koupelna s WC a jedna nebo dvě ložnice. V každém apartmánu se nachází lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, rychlovarná konvice, kávovar espreso, digestoř a televize s DVD. Do jednotlivých apartmánů se vstupuje ze společné vstupní chodby.K dispozici nabízíme ZDARMA dětské postýlky, přebalovací pult, jídelní stoličky.

Možnosti stravování

Vlastní plně vybavené kuchyňky. Restaurace 6km, hospoda 1,5 km.

Popis okolí

Starobylý statek v srdci Českomoravské vrchoviny je obklopen krásnými lesy, loukami a poli. V blízkosti se nachází 1 km dva rozlehlé rybníky Kladiny s možností koupání. V zimě možnost lyžování a běžkování sjezdovka Křemešník 10 km nebo Čeřínek 15 km. Celá Vysočina je protkána velkým množstvím cyklostezek a pěších turistických stezek. Možnost houbaření v blízkých lesích. Naprostý klid a pohoda.

Tipy na výlet po okolí

Pelhřimov Muzeum rekordů a kuriozit, Síň Lipských, Muzeum strašidel, vyhlídková věž kostela sv. Bartoloměje, Humpolec Hliníkárium, Muzeum dr.Aleše Hrdličky, hrad Orlík, Želivský klášter, zámek Červená Řečice, Křemešník s rozhlednou Pípalka, Jihlava ZOO, jihlavské podzemí a katakomby, středověké hradby, aquapark Vodní ráj, Telč památka UNESCO, Třešť betlémy, Jindřichův Hradec, hrad Kámen s muzeem motocyklů, Lipnice nad Sázavou.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete