Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Apartmány Modrý statek - Květov

Květov

Nabízíme krásné ubytování pro rodiny s dětmi v Jižních Čechách u přehrady Orlík. Máme pro Vás připravené dva nově vybavené apartmány, každý pro 5 lidí. K dispozici máte velkou parní saunu, vířivou vanu pro 5 osob s teplotou vody 35 stupňů, zahradní minigolf s 8 šestimetrovými dráhami, ping pongový stůl, elektronické šipky, romantické posezení pod vzrostlou vrbou atd. V okolí spousta výletů, včetn…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Květov 2, Květov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Písek
Obec
Květov

Fotogalerie k článku

Nabízíme krásné ubytování pro rodiny s dětmi v Jižních Čechách u přehrady Orlík. Máme pro Vás připravené dva nově vybavené apartmány, každý pro 5 lidí. K dispozici máte velkou parní saunu, vířivou vanu pro 5 osob s teplotou vody 35 stupňů, zahradní minigolf s 8 šestimetrovými dráhami, ping pongový stůl, elektronické šipky, romantické posezení pod vzrostlou vrbou atd. V okolí spousta výletů, včetně lyžování ve ski areálu Monínec. Více na našich internetových stránkách.

Možnosti stravování

Vlastní. V apartmánu je kompletně vybavená kuchyň včetně lednice s mrazákem, sporáku, mikrovlné trouby, varné konvice a nádobí.

Popis okolí

Květov je mezi lesy, kde je možnost houbaření, procházky, jizda na kole. Přehrada Orlík je vzdálená pouhé 4 kilometry. V okolí je spousta hradů, zámků a krásných měst jako je Milevsko, Písek, Strakonice, Tábor.

Tipy na výlet po okolí

Hrady, zámky, Přehrada Orlík a okolní města.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete