Statistika našeho portálu

  • 102 382 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Apartmány Nová Pec - Nová Pec

Nová Pec

Naše apartmány se nacházejí v nových apartmánových domech, postavených na konci roku 2009, inspirovaných architekturou šumavských chalup.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nové Chalupy 102, Nová Pec
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Nová Pec

Fotogalerie k článku

Naše apartmány se nacházejí v nových apartmánových domech, postavených na konci roku 2009, inspirovaných architekturou šumavských chalup.

Možnosti stravování

Plně k dispozici je kompletně vybavená kuchyně pro přípravu jídel a nápojů. Součástí je lednice, sporák se sklokeramickou varnou deskou, trouba s grilem, mikrovlná trouba, myčka nádobí, varná konvice, překapávač na kávu a veškeré kuchyňské náčiní.

Popis okolí

Oblast Nové Pece na Šumavě je jedním z nejvyhledávanějších a nejatraktivnějších turistických center na celém šumavsku, a to zejména díky svojí poloze na okraji NP Šumava, v těšné blízkosti lipenské přehrady a na dosah místům jako jsou Schwanzenberský plavební kanál, Medvědí stezka, Plešné jezero, Jelení vrchy či zřícenina hradu Vítkův kámen. Na všechny tyto místa vede rozsáhlá síť cyklostras či skvěle značených pěších turistických stezek. Za zmínku jistě stojí pravděpodobně nejkrásnější in-line trasa v ČR, z Nové Pece do Stožce, podél horního toku Vltavy a skrz šumavské lesy. Možnost celoročního využití dokládá 400 km bílých stop, nejdelší bruslařská dráha na světě na zamrzlém Lipně, čítající cca. 11km nebo rozlehlé lyžařské středisko Hochficht, které nabízí jednoznačně nejkvalitnější lyžování v okruhu do 250 km od Prahy. Hochficht je vzdálen pouze 30 km od našich apartmánů v Nové Peci

Tipy na výlet po okolí

Schwarzenberský plavební kanál, Jelení vrchy, Plešné jezero, Plechý, Medvědí stezka, Vítkův kámen, lipenské jezero, Čertova stěna, Boubínský prales, pramen Vltavy, řeka Vydra, Chalupská či Jezerní slať, Český Krumlov a mnohé další.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete