Statistika našeho portálu

  • 94 724 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Apartmány Retro P. - Poděbrady

Poděbrady

Dvoulůžkový pokoj Retro P. ve Vás navodí pocit pohodlí a komfortu. Je vybaven nábytkem ve stylu Richelieu, televizorem se satelitním příjmem, rádiem, CD-přehrávačem, minibarem a sejfem. Obrázky ze starých časů Vás vrátí do doby počátků lázeňství v Poděbradech. Koupelna je vybavena sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Jeden pokoj - různá aranžmá ... classic, romantic a svatební. Pro slavnostní nebo rom…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
T. G. Masaryka 573, Poděbrady
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Nymburk
Obec
Poděbrady

Fotogalerie k článku

Dvoulůžkový pokoj Retro P. ve Vás navodí pocit pohodlí a komfortu. Je vybaven nábytkem ve stylu Richelieu, televizorem se satelitním příjmem, rádiem, CD-přehrávačem, minibarem a sejfem. Obrázky ze starých časů Vás vrátí do doby počátků lázeňství v Poděbradech. Koupelna je vybavena sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Jeden pokoj - různá aranžmá ... classic, romantic a svatební. Pro slavnostní nebo romantické chvíle jsme pro Vás připravili aranžmá Romantic. V Retru P. můžete prožít i svou noc nejkrásnější - tu svatební ...

Možnosti stravování

V hotelu Bellevue-Tlapák, vzdáleném od Vašeho Retra P. pouze 200 m, si můžete dopřát bohatou bufetovou snídani nebo relaxovat v jeho balneoprovozu. Rádi Vám splníme i další přání - připravíme vína z nabídky místní vinotéky dle Vašeho výběru přímo na pokoj, zajistíme večer při svíčkách s vínem v historickém sklepě, doporučíme vhodnou restauraci či program pro jednotlivé dny.

Popis okolí

Lázně Poděbrady, půvabné město na Labi nedaleko Prahy, jsou opět místem, kde svůj volný čas tráví hosté všech generací a zájmů. Kromě poklidné lázeňské atmosféry a procházek kolem Labe nebo v parcích zde najdete golfové hřiště s 18 jamkami, tenisové kurty, bowling, jízdárnu a jezero vhodné v létě ke koupání. V bezprostřední blízkosti najdete další hotely a lázeňské domy, kde můžete relaxovat při procedurách nebo se večer pobavit při tanci.

Tipy na výlet po okolí

Za návštěvu v okolí rozhodně stojí: zámek Dětenice se středověkou krčmou, zámek Hrádek u Nechanic, Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, Skanzen lidové architektury v Přerově nad Labem, Kutná Hora.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Den otců - Zámek Loučeň Nymburk

20.06.2021 - 20.06.2021
Zámek Loučeň

Již pojedenácté připravujeme pro všechny táty, taťuldy, tatínky a otce, kteří se svými ratolestmi vyrazí v neděli 20.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pátek 15. leden

Dnes má svátek Alice

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete