Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Apartmány Sedlák - Blansko

Blansko

Apartmánová vila se nachází ve velice klidném - téměř venkovském prostředí v rekreační a oddychové zóně města Blanska. Vila je postavena ve stylu třicátých let, je po úplné rekonstrukci. Ve vile se nachází 7 stylových apartmentů různé velikosti moderně vybavených. Apartmenty jsou určeny pro velice klidný pobyt náročných návštěvníků, kteří mají k dispozici přímo v místě ubytování také venkovní pob…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Palava 21, Blansko
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Blansko

Fotogalerie k článku

Apartmánová vila se nachází ve velice klidném - téměř venkovském prostředí v rekreační a oddychové zóně města Blanska. Vila je postavena ve stylu třicátých let, je po úplné rekonstrukci. Ve vile se nachází 7 stylových apartmentů různé velikosti moderně vybavených. Apartmenty jsou určeny pro velice klidný pobyt náročných návštěvníků, kteří mají k dispozici přímo v místě ubytování také venkovní pobytovou terasu s krbem a udírnou, možnosti slunění na zahradě a rekreačních míčových, resp. jiných her. Všechny apartmenty mají vlastní plně vybavenou kuchyni s jídelnou, ložnice jsou velice prostorné s přímým napojením na vlastní koupelnu a WC. Některé apartmenty mají také velké společenské obývací pokoje. Kabelová televize se satelitními programy je již pouhou malou samozřejmostí.

Popis okolí

Okolí apartmentů přímo vybízí k velice zajimavým procházkám ať rekreačním, odpočinkovým, poznávacím, ale také k blízkým a delším vyjížďkám na kolech nebo autem. Jistě každý návštěvník má na dosah to, co jej právě zajímá. Od nepopsatelných a jedinečných přírodních krás přes koupání, jízdy na koni, lyžování, cykloturistiku, památky architektonické a umělecké, až po obrovká nákupní centra a mezinárodní veletrhy ve velice blízké metropoli Brno.

Tipy na výlet po okolí

Moravský kras

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete