Statistika našeho portálu

  • 86 167 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Apartmány u Kamenného stolu Modletice

Modletice 12/378 81, Slavonice

Ubytování u řeky Moravské Dyje v Jižních Čechách. Pomezí Jižní Čechy, Jižní Morava, Česká Kanada, Českomoravská vrchovina, Dolní Rakousko, PodyjíMalý Apartmán – dva pokoje v přízemí, chodba s koupelnou. Každý pokoj má kuchyň. Kachlová kamna. Samostatný vchod. Kapacita 7 lůžek. Velký pokoj 4 lůžka, malý pokoj 3 lůžka.Velký Apartmán – dva pokoje v podkroví, každý pokoj s koupelnou. Společenská míst…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Modletice 12/378 81, Slavonice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Slavonice

Fotogalerie k článku

Ubytování u řeky Moravské Dyje v Jižních Čechách. Pomezí Jižní Čechy, Jižní Morava, Česká Kanada, Českomoravská vrchovina, Dolní Rakousko, Podyjí

Malý Apartmán – dva pokoje v přízemí, chodba s koupelnou. Každý pokoj má kuchyň. Kachlová kamna. Samostatný vchod. Kapacita 7 lůžek. Velký pokoj 4 lůžka, malý pokoj 3 lůžka.

Velký Apartmán – dva pokoje v podkroví, každý pokoj s koupelnou. Společenská místnost s krbem, galerií, toaletou s kuchyní. Samostatný vchod s verandou.

Ubytování ve dvoře. - Pokoj 2 lůžka, pokoj 3 lůžka, pokoj 2 lůžka. (koupelna společná, samostatná kuchyň, chodba)

Velký apartmán se společenskou místností ... 3.300 Kč/noc ... 9 lůžek

Malý apartmán ... 2.300 Kč/noc ... 7 lůžek

Ubytování ve dvoře ... 2.300Kč/noc ... 8 lůžek

Celá chalupa k pronajmutí

Celý objekt ... 7.900 Kč/noc ... kapacita 24 lůžek.

(Minimální pronájem dvě noci - chalupa ... 18.800 Kč kapacita 24lůžek)

Na jednu noc nelze chalupu objednat.

Během sezony upřednostňuji týdenní pobyty. (Červen, červenec, srpen, září, vánoce, silvestr)

Svátky a prodloužený víkendy během roku lze objednat pouze celou chalupu  na tři a více dnů.

Rezervace je blokovaná pouze při zaplacení padesáti procent z ceny.

Klienti mají splatnost stanovenou do 5 dnů, poté se termín uvolní pro další zájemce. Doplatek musí být zaslán tři dny před příjezdem hostů bankovním převodem.

Závěrečný úklid musí hosté provést sami.

Při odstoupení pobytu nebude klientovi vracen rezervační poplatek ale může si objednat jiný termín v částce rezervačního pobytu.

U chalupy je parkoviště, pískoviště, prolézačka pro děti, letní kuchyň, bar, stolní fotbal, pingpongový stůl, flipr, houpačka, stůl ze židlemi a lavicí, ohniště. Ohniště je také u řeky Moravské Dyje s velkým kamenným stolem a kamennou lavicí.

Facebook - www.facebook.com/chalupamodletice

Video prohlídka - http://youtu.be/kBIFyIBvnN8

Možnosti stravování

Stravování

vlastní nebo nad 10 jídel lze objednat v ceně dopravy do Modletic-Restaurace Na Podolí Na Podolí 305, 675 31 Jemnice Tel: +420 608 029 540, +420 568 450 500

Popis okolí

Atraktivní samostatná část chalupy se nachází v údolí toku Moravské Dyje. V blízkosti Modletic se nachází renesanční město Slavonice a renesanční perla město mezi městy,město Telč. Lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi. K dispozici je soukromý rybník na koupání, možnost rybolovu, ohniště s posezením na piknik cca 200m od chalupy a romantické místo zatopeného lomu cca 400m. K chalupě patří zahrada se stylovým kamenným posezením, dětský koutek, pískoviště, houpačka. Ohniště se nachází u břehu řeky Moravské Dyje s kamenným stolem a lavicí cca 40m od objektu. Parkování u chalupy.

Tipy na výlet po okolí

- Dětský kout,tenisový kurt s občerstvením ve Starém Hobzí vzdálené od Modletic cca.5 km.Písečná sportovní areál cca-1,5km. - možnost pronájmu lodí na sjezd po řece Moravské Dyje od Dačic až po chalupu cca 15km. - rybaření, řeka, rybníky. - poznat krásy České Kanady a jižních Čech. - vhodné pro cykloturistiku, sportovní rybaření , treking a houbaření. - půjčovna kol. - kurzy astrologický – Cesta masky. - kultura infocentrum Slavonice, info: tel 384493320 e-mail i@slavonice-město.cz web www.i.slavonice-město.cz infocentrum Telč, info:tel,567112407nebo8 www.telc-etc.cz -Lanový park Landštejn.Maříž-keramika a dílny pro děti.Vytvořená síť cyklotras a turistických tras v nedotčené krajině.Pevnostní areál Slavonice.Graselova stezka po stopách známého lupiče-vede po české a rakouské straně.Turistická trasa pro děti ve Slavonicích-CESTA POHÁDKOVÝM LESEM.Úzkokolejná trať z Nové Bystřice do Jindřichova Hradce. -Vlek pro děti a udržované běžkařské dráhy.Řásná-vzdálenost 26km.Slavonice-běžkařské stopy 8km.Nová Bystřice-lyžařský vlek 35km.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Třeboňský masopust 2019 - Třeboň

23.02.2019 - 23.02.2019
Masarykovo náměstí

Opět po roce město Třeboň připravuje masopustní veselí, které bude v Třeboni v sobotu 23. února 2019.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete