Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Apartmány Vysoká Lípa - Jetřichovice

Jetřichovice

Apartmány Vysoká lípa nabízí kvalitní ubytování v prostorně řešených apartmánech přímo v obci Vysoká Lípa s nádherným výhledem na Jetřichovické skály a celé NP České Švýcarsko. Ubytování Vám nabízíme v celkem 10 apartmánech, které se skládají z plně vybavené kuchyňky s obývací místností (tv, sat), ložnice, předsíně a sociálního zařízení (sprcha / vana, wc).Kapacita apartmánů je 2 - 4 o…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vysoká Lípa 130, Jetřichovice
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Jetřichovice

Fotogalerie k článku

Apartmány Vysoká lípa nabízí kvalitní ubytování v prostorně řešených apartmánech přímo v obci Vysoká Lípa s nádherným výhledem na Jetřichovické skály a celé NP České Švýcarsko. Ubytování Vám nabízíme v celkem 10 apartmánech, které se skládají z plně vybavené kuchyňky s obývací místností (tv, sat), ložnice, předsíně a sociálního zařízení (sprcha / vana, wc).

Kapacita apartmánů je 2 - 4 osoby, plus možnost přistýlek. K apartmánům Vysoká Lípa náleží prostorný pozemek o rozhloze několika hektarů, kde můžete využít vyhřívaný venkovní bazén, moderní tenisový kurt, posezení pod pegrolou s grilem, ale také velkou společenskou místnost, která lze využít také pro různé společenské akce. Parkování je zajištěno přímo u objektu.

Popis okolí

Od apartmánů Vysoká Lípa se pohodlně dostanete do všech částí Českého Švýcarska, kousek je to např. na Dolský mlýn, ale také známý skalní hrad Šaunštejn. Značené turistické a cyklistické trasy začínají přímo u objektu. Obchod s potravinami, restaurace a autobusová zastávka se nachází přibližně 150 m od apartmánů. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi a skupiny.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete