Statistika našeho portálu

  • 100 996 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Autocamp Osek - Osek

Osek

Přímo pod kopci Krušných hor nedaleko Teplic čeká na všechny vyznavače turistiky, cykloturistiky, karavanových výletů, ale i zimních sportů Autocamp Osek. Díky optimální poloze na břehu přírodního koupaliště zažijete v našem autokempu opravdovou idylku.Pozvánka do města Osek [3,92 MB]

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nelsonská 669, Osek
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Teplice
Obec
Osek

Fotogalerie k článku

Přímo pod kopci Krušných hor nedaleko Teplic čeká na všechny vyznavače turistiky, cykloturistiky, karavanových výletů, ale i zimních sportů Autocamp Osek. Díky optimální poloze na břehu přírodního koupaliště zažijete v našem autokempu opravdovou idylku.

Pozvánka do města Osek [3,92 MB]

Možnosti stravování

Pension Horal je vám k dispozici po celý rok. Dvou- až čtyřlůžkové pokoje mají vlastní sociální vybavení a satelitní televizi. V restauraci pensionu Horal pro vás každý den připravujeme chutné speciality i tradiční česká jídla. Obědy, večeře i svačinky podáváme v místním bistru a v restauraci pensionu Horal. Na přání vám zajistíme chutnou snídani / polopenzi / plnou penzi po celou dobu pobytu. Základní potraviny nakoupíte v cca 70 metrů vzdáleném obchodě a v potravinách v Oseku.

Popis okolí

Autokemp najdete v okresu Teplice na okraji malebného města Osek. Kulturní památka klášter Osek a pravidelná letní Osecká pouť by neměly ujít vaší pozornosti při plánování výletů.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete