Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Autokemp Kamencové jezero - Chomutov

Chomutov

V tomto jedinečném areálu si užijete plno zábavy i klidu.Nabízíme: Chaty: 27x 4-lůžková se sociálním zařízením 17x 4-lůžková bez sociálního zařízení 3x 2-lůžková bez sociálního zařízení Turistická ubytovna: 1x 22 lůžek, 1x 12 lůžek Máme zde i místa pro stanování a obytné přívěsy. Dostupnost: Areál se nachází cca 15 min od centra Chomutova. Autobusová linka č.3, č.14 a vlaková zastávka Chomutov-mě…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Tomáše ze Štítného, Chomutov
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Chomutov
Obec
Chomutov

Fotogalerie k článku

V tomto jedinečném areálu si užijete plno zábavy i klidu.

Nabízíme: Chaty: 27x 4-lůžková se sociálním zařízením 17x 4-lůžková bez sociálního zařízení 3x 2-lůžková bez sociálního zařízení Turistická ubytovna: 1x 22 lůžek, 1x 12 lůžek Máme zde i místa pro stanování a obytné přívěsy. Dostupnost: Areál se nachází cca 15 min od centra Chomutova. Autobusová linka č.3, č.14 a vlaková zastávka Chomutov-město. Na Kamencovém jezeře naleznete nový vodní svět, stolní tenis, sportovní hřiště, plážový volejbal, půjčovnu lodiček a šlapadel, streetboard, vodní lyžování a umělou ledovou plochu. Nově také aquazorbing a water bird. V areálu Golf Club se nachází minigolf, šipky, stolní fotbálek, 2 golfové trenažery, 4 kuželkářské dráhy a dětské automaty.

Možnosti stravování

Stravování je možno v Golf Club Restaurantu nebo v areálu Kamencového jezera. V Golf Clubu se nachází vnitřní restaurace a venkovní pizzerie The 19th Hole. Na Kamencovém jezeže naleznete plno rychlého občerstvení a restauraci Skleník. Pro větší počet hostů ŠvP, firemní akce, sportovní družstva, apod. nabízíme možnost jednotného stravování v Golf Club Restaurantu. Vše po dřívější domluvě.

Popis okolí

V těsné blízkosti Kamencového jezera jen nově vybudován LETNÍ AREÁL BANDA. Na kterém po celé léto probíhají zábavní a hudební akce Konečně vznikl areál, kde se dá pořádně bavit Blízko Kamencového jezera leží chomutovský Podkrušnohorský zoopark a Letní kino.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete