Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Autokemp Kamencové jezero - Chomutov

Tomáše ze Štítného, Chomutov

V tomto jedinečném areálu si užijete plno zábavy i klidu.Nabízíme: Chaty: 27x 4-lůžková se sociálním zařízením 17x 4-lůžková bez sociálního zařízení 3x 2-lůžková bez sociálního zařízení Turistická ubytovna: 1x 22 lůžek, 1x 12 lůžek Máme zde i místa pro stanování a obytné přívěsy. Dostupnost: Areál se nachází cca 15 min od centra Chomutova. Autobusová linka č.3, č.14 a vlaková zastávka Chomutov-mě…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Tomáše ze Štítného, Chomutov
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Chomutov
Obec
Chomutov

Fotogalerie k článku

V tomto jedinečném areálu si užijete plno zábavy i klidu.

Nabízíme: Chaty: 27x 4-lůžková se sociálním zařízením 17x 4-lůžková bez sociálního zařízení 3x 2-lůžková bez sociálního zařízení Turistická ubytovna: 1x 22 lůžek, 1x 12 lůžek Máme zde i místa pro stanování a obytné přívěsy. Dostupnost: Areál se nachází cca 15 min od centra Chomutova. Autobusová linka č.3, č.14 a vlaková zastávka Chomutov-město. Na Kamencovém jezeře naleznete nový vodní svět, stolní tenis, sportovní hřiště, plážový volejbal, půjčovnu lodiček a šlapadel, streetboard, vodní lyžování a umělou ledovou plochu. Nově také aquazorbing a water bird. V areálu Golf Club se nachází minigolf, šipky, stolní fotbálek, 2 golfové trenažery, 4 kuželkářské dráhy a dětské automaty.

Možnosti stravování

Stravování je možno v Golf Club Restaurantu nebo v areálu Kamencového jezera. V Golf Clubu se nachází vnitřní restaurace a venkovní pizzerie The 19th Hole. Na Kamencovém jezeže naleznete plno rychlého občerstvení a restauraci Skleník. Pro větší počet hostů ŠvP, firemní akce, sportovní družstva, apod. nabízíme možnost jednotného stravování v Golf Club Restaurantu. Vše po dřívější domluvě.

Popis okolí

V těsné blízkosti Kamencového jezera jen nově vybudován LETNÍ AREÁL BANDA. Na kterém po celé léto probíhají zábavní a hudební akce Konečně vznikl areál, kde se dá pořádně bavit Blízko Kamencového jezera leží chomutovský Podkrušnohorský zoopark a Letní kino.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Stavění máje 2019 - Perštejn

30.04.2019 - 30.04.2019
Obecní úřad, Perštejn

Stavění máje

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

30.05.2019 - 30.05.2019
Městská knihovna…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Offroadsafari - Doupovskem: opuštěn…

16.06.2019 - 16.06.2019
Kadaň

Dech beroucí kaňon Ohře, kryty ŘOP, zaniklé obce, Vintířovské lapidárium, daleké výhledy. Nasajte s námi atmosféru…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete