Statistika našeho portálu

  • 102 686 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Autokemp Primátor - Litomyšl

Litomyšl

Autokemp Primátor leží na okraji města Litomyšl.Příjezd po hlavní silnici 1/35 z Hradce Králové směrem na Brno nebo Olomouc.Příjezdová silnice do kempu je označena.Kemp leží v nadmořské výšce 350 m. nad mořem.Rozloha je cca 2 ha.Povrch je travnatý a částečně zalesněný.Celý kemp je oplocen a osvětlen.Recepční služba je nepřetržitá.Koupaliště s toboganem je vzdálené cca 300m, tenisové kurty , stadi…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Strakovská ul, Litomyšl
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Svitavy
Obec
Litomyšl

Fotogalerie k článku

Autokemp Primátor leží na okraji města Litomyšl.Příjezd po hlavní silnici 1/35 z Hradce Králové směrem na Brno nebo Olomouc.Příjezdová silnice do kempu je označena.Kemp leží v nadmořské výšce 350 m. nad mořem.Rozloha je cca 2 ha.Povrch je travnatý a částečně zalesněný.Celý kemp je oplocen a osvětlen.Recepční služba je nepřetržitá.Koupaliště s toboganem je vzdálené cca 300m, tenisové kurty , stadion ,Bowling a Sqash jsou v těsné blízkosti/ za plotem/.V areálu je dětský koutek, atd.Je zde velmi klidné prostředí.Těšíme se na Vaši návštěvu.

Možnosti stravování

V kempu Primátor se mohou ubytovat jak návštěvníci s obytnými přívěsy,karavany a stany,tak i hosté v chatkách a bungalovech/ 2,3,4 lůžkových/.V kempu je sociální zařízení s teplou vodou,WC, společná kuchyňka a budova občerstvení.

Popis okolí

Litomyšl je město s bohatou historií a mnoha kulturními památkami.K nejznámějším patří renezanční zámek,jehož pivovar je rodištěm hudebního skladatele Bedřicha Smetany, Dům u rytířů, muzeum malíře J.Váchala a mnoho dalších historických památek. Areál zámku a Klášterní Zahrady jsou na seznamu světového kulturního dědictví "Unesco".V Litomyšli žilo a působilo mnoho významných osobností, např. B.Němcová, Alois Jirásek, M.D.Rettigová, T.Nováková a další.Polička/ 18 km od Litomyšle/ je rodištěm Skladatele Bohuslava Martinů.V chatě na Kozlovském kopci žil a maloval Max Švabinský.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete