Statistika našeho portálu

  • 94 250 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Autokemp - ubytovna SK Mšeno - Mšeno

Mšeno

Přijeďte si užít pobyt do jednoho z nejoblíbenějších autokempů na Kokořínsku. Najdete nás na prahu CHKO Kokořínsko, v areálu sportovního stadionu obce Mšeno. Jsme skvěle zařízení pro školy, sportovní soustředění, turisty i pro rodiny; také myslíme na digitální nomády – v celém areálu se zdarma připojíte na internet

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

 

Ubytovací zařízení se nachází ve sportovním areálu SK Mšeno mimo město směrem na Ml. Boleslav. V ubytovně je celoroční provoz Kapacita 34lůžek, hlavní vchod má 28 lůžek( 1x2; 4x4; 2x5;), pokoje jsou standartně vybaveny lednice, mikrovlnka a rychlovarná konvice na chodbě. Sociální zařízení je společné. Dva pokoje apartmány 4 a 2 lůžka mají vlastní vchod a soc. zařízení na pokojích je lednice,rychl. konvice televize. Na chodbičce je společná mikrovlnka.cena od 160.- kč za os/noc aparmany 200 os/noc. Autokemp otevřen každý rok od 1.dubna do 31 října. Pro vlastní stany jsou připraveny tři rovné travnaté plochy, u každé je možnost napojení na el.energii. Ubytování je možné ve čtyřech čtyřlůžkových chatách BPP s terasou 640.-kč/chata/noc a ve třech dvoulůžkových karavanech, které jsou napojeny na el. energii cena 100.- kč os/noc bez povlečení. ubytování zajišťujeme pro školy v přírodě,školní výlety, různé soustředění ale i rodinnou rekreaci.Poplatky za kemp stan..40.-,karavan..60.-; obytné auto..80.-; osoba..30.-; dítě do 15 let 20.-; pes..20.-; osoba pod širákem..30.-; el přípojka..65.-; auto..20.-; motorka 10.-;  Kemp se parvidelně od roku 2013 umístil v soutěži kemp roku na 2. místě ve středočeském kraji a v TOP 50 v ČR.

Možnosti stravování

Stravování je možné zajistit v restauraci Stadion která je součásti ubytování. Lze zajistit snídaně,polopenzi,plnou penzi dle požadavku ubytovaných. A nebo si vybrat s minutkové kuchyně. restaurace má 52 míst, salonek 28 míst. v letních měsících lze využít i letní terasu. Nabízíme Vám zajištění rodinných oslav, svateb,školení a různých srazů

Popis okolí

Kokořínsko není turisty ještě nalezené přesto je zde mnoho značených turistických i cykloturistických tras, Mnohé skalní útvary měnící se ve skalní města a hluboké rokliny dodávají této krajině svůj půvabný ráz.Naleznete zde Romatický hrad Kokořín, Strašidelný hrad Housku, královský hrad Bezděz s Máchovým jezerem. Mělník se soutokem dvou největších řek Labe s Vltavou ale i Horu Říp.Městské lázně koupaliště ve Mšeně jsou ojedinělým architektonickým dílem ve stylu art déco a patří mezi skvosty našeho regionu. V roce 2007 oslavily 75 let od svého vzniku. Jsou místem příjemného odpočinku.

Tipy na výlet po okolí

Hrad kokořín, Hrad Houska, Máchovo jezero a zřícenina hradu Bezděz, zámek Stránov. Mělník - regionální muzeum,kostnice,zámek, soutok Labe s Vltavou. hora Říp. Ml. Boleslav. Hrad, muzeum, muzeum automobilů Škoda. Vrátenská hora rozhledna, muzeum a 7 zastavení s rozhlednou Hradišť Kadlín. Parostrojní pivovar v Lobči. Řada značených turistických a cykloturistických tras kdy vám rádi poradíme kam zajet a zajít.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Koncert filmové hudby - Mělník

25.09.2020 - 25.09.2020
Masarykův kulturní dům

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka zahajuje novou sezónu koncertním turné, během kterého navštíví se svým úspěšným…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete