Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Bečva Villa Resort - Horní Bečva

Horní Bečva

Zveme Vás na dovolenou uprostřed nádherné beskydské přírody v chráněném nově otevřeném resortu se saunou, skromnou posilovnou, bazénem, masážemi, univerzálním sportovním hřištěm, půjčovnou kol a nekonečnou paletou nabízených aktivit v blízkém okolí, které pro Vás zařídíme. K Vašemu ubytování je připraveno 8 luxusních vil max.10 osob a 12 stejně kvalitních bungalovů max. 6 osob, jež jsou kompletně…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Bečva, 366, Horní Bečva
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Horní Bečva

Fotogalerie k článku

Zveme Vás na dovolenou uprostřed nádherné beskydské přírody v chráněném nově otevřeném resortu se saunou, skromnou posilovnou, bazénem, masážemi, univerzálním sportovním hřištěm, půjčovnou kol a nekonečnou paletou nabízených aktivit v blízkém okolí, které pro Vás zařídíme. K Vašemu ubytování je připraveno 8 luxusních vil max.10 osob a 12 stejně kvalitních bungalovů max. 6 osob, jež jsou kompletně vybaveny. LCD TV 82cm, DVD, video, internet, kuchyňský kout a vše ostatní co potřebujete a jsou připraveny pro jednotlivce, páry, rodinky s dětmi, skupiny přátel či firmy.

Možnosti stravování

Všechny vily či bungalovy v našem resortu jsou vybaveny luxusním kompletně zařízeným kuchyňským koutem, takže si můžete buď uvařit sami nebo si vychutnat místní speciality v blízkých restauracích či originálních krčmách, za přijatelné ceny. Dále pro Vás zařídíme dovoz čerstvého pečiva k snídani a to přímo ke dveřím vaší vily. Naším cílem je vaše naprostá časová volnost a zároveň absolutní luxus.

Popis okolí

V bezprostředním okolí našeho resortu najdete panenskou beskydskou přírodu, v níž přežívá spousta vzácných živočichů a rostlin ukrývajících se v jeskyních, pralesovitých porostech, lukách, řekách či jezerech. Touto scenérií vede nespočet cyklistických a turistických tras a také naučných stezek. Kromě toho jsou vám po celý rok k dispozici aktivity jako lyžování, golf, jezdectví, lov zvěře, paragliding, parašutismus, paintball, bobová dráha, lanová centra, vyhlídkové lety, motokáry, minigolf, vodáctví a další. Vše vám osobně zařídíme.

Tipy na výlet po okolí

Především kultura v přírodě skrytá v horském sídle Pustevny či Valašském muzeu v přírodě jsou důvodem výletů na kolech, pěšky či autem. Ani Moravský betlém Štramberk či Muzeum Tatry Kopřivnice nejsou daleko. K vidění je toho spousta, jak můžete vidět na www.becva-villaresort.cz

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh - Valašské…

29.09.2023 - 29.09.2023
Náměstí

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy ve Valašském Meziříčí.

Roman Paulus zve na speciální Galav…

07.10.2023 - 07.10.2023
Spa hotel Lanterna

Legendární český šéfkuchař bude v sobotu 7. října hostem Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Nenechte si ujít…

Farmářský a řemeslný trh - Valašské…

13.10.2023 - 13.10.2023
Náměstí

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy ve Valašském Meziříčí.

Koncert: Společná věc 2023 - Valašs…

30.11.2023 - 30.11.2023
Valašské Meziříčí

Pozvánka na koncert Společná věc 2023

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete