Statistika našeho portálu

  • 93 002 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Bowling Trnová - Trnová

Trnová

Bowling Trnová je sportovně relaxační centrum, které bylo vybudováno majiteli velkostatku Trnová na místě bývalých hospodářských budov, v centru obce Trnová. Obec Trnová leží v nadmořské výšce 340 m n. m. a nachází se v klidném zákoutí bývalého okresu Praha-západ, asi 8 km od Zbraslavi, v lesích mezi obcemi Jíloviště a Klínec, 2 km po silnici od hlavního silničního tahu na Strakonice.Součástí Bow…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Bowling Trnová je sportovně relaxační centrum, které bylo vybudováno majiteli velkostatku Trnová na místě bývalých hospodářských budov, v centru obce Trnová. Obec Trnová leží v nadmořské výšce 340 m n. m. a nachází se v klidném zákoutí bývalého okresu Praha-západ, asi 8 km od Zbraslavi, v lesích mezi obcemi Jíloviště a Klínec, 2 km po silnici od hlavního silničního tahu na Strakonice.Součástí Bowling Hall Trnová je moderní, pohodlný penzion Perseus, který poskytuje ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a k dispozici jsou také dva třílůžkové apartmány. Všechny pokoje jsou s možností přistýlek a součástí každého je vlastní sociální zařízení wc, sprchový kout , barevný televizor, vysokorychlostní připojení k internetu a radiobudík.

Možnosti stravování

Součástí Bowling centra a penzionu je restaurace se širokou nabídkou jídel, specialit, nápojů a doplňkových služeb. Kapacita je 150 osob, vhodná pro stravování zájezdů, velkých skupin ale i pro pořádání rodinných oslav s možností přípravy netradičních hostin a akcí na objednávku. K dispozici je také nekuřácký salonek a školící místnost pro cca 100 osob. Samozřejmou součástí areálu je parkoviště.Moderní sportovní relax centrum nabízí kromě ubytování a restaurace také bowling, který disponuje šesti moderními dráhami AMF. Veškeré herní údaje jsou automaticky vyhodnocovány na monitorech nad drahami. Ve večerních hodinách je možné dráhy osvětlit speciálním GLOW efektem UV - nasvětlení. Bowlingové dráhy jsou k dispozici také při pořádání firemních či společenských událostí.

Popis okolí

Poloha relax centra Bowling Trnová je mimo jiné vhodná pro milovníky historických památek. Svou polohou poskytuje snadnou dosažitelnost na hrad Karlštejn, zámek Dobříš, Koněpruské jeskyně, poutní místo Svatou Horu, klášter Svatý Jan pod Skalou, nebo zámek Březnici. Ve volném čase je možné zapůjčit si horská kola, vyjet si na koních, zahrát petanque, golf a nejmenším návštěvníkům je k dispozici dětský koutek.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Jarní trhy aneb velikonoční inspira…

04.04.2020 - 04.04.2020
Zámek Dobřichovice

Součástí je malý farmářský trh, projížďky na koních, kovář a divadlo pro děti.

Velikonoční rytířská slavnost na hr…

12.04.2020 - 12.04.2020
Okoř

Rytíři, komtesy, dobové tanečnice, divadlo nejen pro děti, historická hudba, soutěže pro děti, dobové tržiště...

Čarodějnice - Roztoky

30.04.2020 - 30.04.2020
Roztoky

Upálení čarodějnice Klotyldy III na hranici a k tomu živá country hudba ( Radka Nýdlová a spol.) , vystoupení šermířské…

Pálení čarodějnic - Jesenice u Prahy

30.04.2020 - 30.04.2020
Jesenice u Prahy

Zveme vás na tradiční pálení čarodějnic na louku mezi Zdiměřicemi a Mladíkovem.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 4. duben

Dnes má svátek Ivana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete