Statistika našeho portálu

  • 93 255 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Bungalovy ,,Dufi´´ - Suchý

Suchý

Srdečně Vás zveme do nově otevřeného rekreačního komplexu DUFI. Nachází se ve známé rekreační oblasti obce Suchý u Boskovic v okrese Blansko,10 km východně od města Boskovice,v překrásném prostředí lesů na rozhraní Drahanské vrchoviny a Boskovické brázdy.Rekreační areál DUFI tvoří celkem 7 apartmánů s kapacitou od 2 do 6 míst. Součástí každého apartmánu je samostatná terasa. Vybavením a uspořádán…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Suchý, Suchý
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Suchý

Fotogalerie k článku

Srdečně Vás zveme do nově otevřeného rekreačního komplexu DUFI. Nachází se ve známé rekreační oblasti obce Suchý u Boskovic v okrese Blansko,10 km východně od města Boskovice,v překrásném prostředí lesů na rozhraní Drahanské vrchoviny a Boskovické brázdy.Rekreační areál DUFI tvoří celkem 7 apartmánů s kapacitou od 2 do 6 míst. Součástí každého apartmánu je samostatná terasa. Vybavením a uspořádáním apartmány splňují požadavky a představy i náročných rekreantů, velmi vhodné jsou pro rodiny s dětmi součástí areálu je dětské hřiště.

Možnosti stravování

Bez stravování

Popis okolí

Koupání, opalování,projížďky na lodičkách i možnost rybolovu nabízí přímo v obci Suchý přírodní rybník s tobogánem. V okolních lesích je možnost skutečně bohatého houbaření, pro milovníky pěší i cyklo turistiky řada turisticky značených tras v mírném terénu.

Tipy na výlet po okolí

Boskovice - zámek Zřícenina gotického hradu Židovské město, synagoga a hřbitov Westernové městečko Wild West City Sportovní areál Červená zahrada tenisové kurty,koupaliště… Kořenec - golfová hřiště 10 km V každém bungalovu je obsáhlá kniha Výletů, ve které najdete všechny druhy vyžití v okruhu 50km.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete