Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

BUNGALOVY RATIBOŘICE - ZLÍČ - Česká Skalice

Česká Skalice

Bungalovy v obci Zlíč jsou umístěny pár set metrů od Ratibořic v těsné v blízkosti malebného Babiččina údolí a přehradní nádrže Rozkoš. Svou polohou jsou dobrým výchozím bodem pro nejrůznější pěší i cyklo výlety. Ubytování je možné ve dvoulůžkových bungalovech s možností tří přistýlek.Je zde 8 bungalovů se samostanými WC, koupelnou se sprchovacím koutem, pokojem s TV, lednicí a rychlovarnou konvi…

Adresa a kontaktní informace

Bungalovy v obci Zlíč jsou umístěny pár set metrů od Ratibořic v těsné v blízkosti malebného Babiččina údolí a přehradní nádrže Rozkoš. Svou polohou jsou dobrým výchozím bodem pro nejrůznější pěší i cyklo výlety. Ubytování je možné ve dvoulůžkových bungalovech s možností tří přistýlek.Je zde 8 bungalovů se samostanými WC, koupelnou se sprchovacím koutem, pokojem s TV, lednicí a rychlovarnou konvicí s celkovou kapacitou 32 ubytovacích míst.Zdarma WiFi.U každého bungalovu venkovní krytá terasa s posezením.Možnost uschování Vašich kol i zapůjčení jízdních kol pro dospělé i děti. Možnost bezplatného využívání ohniště.2 restaurace s venkovními zahrádkami do 100 m / otevřeno denně /, obchod 3 km, / otevřeno denně /.Parkování pár metrů od bungalovů na vyhrazeném parkovišti v dohledu zdarma.Vhodné pro rodiny s dětmi i větší skupiny / např.cyklo /, týdenní i víkendové pobyty, ubytování pro pracovní skupiny.Těšíme se na Vás.

Možnosti stravování

2 restaurace s venkovními zahrádkami s celodenním provozem do 100 metrů.Každý bungalov je vybaven lednicí a rychlovarnou konvicí, skleničkami, hrníčky, lžíčkami a příbory pro přípravu čaje, kafíčka a snídaně.V bungalovech není možno vařit.

Popis okolí

Koupání je možné v přehradní nádrži Rozkoš, která je od bungalovů vzdálena 2 km.V řece vzdálené 150 m.V blízkosti koupaliště v Náchodě, Jaroměři, Dvoře Králové nad Labem atd. Krytý bazén v Náchodě a Aquapark V Kudowě v Polsku.

Tipy na výlet po okolí

Bungalovy se nalézají pár set metrů od Ratibořic v těsné v blízkosti malebného Babiččina údolí, Starého bělidla, Rudrova mlýna, vodního mandlu, Viktorčina splavu a přehradní nádrže Rozkoš. Svou polohou jsou Tato lokalita poskytuje výborné podmínky pro vodní sporty, rybaření - přehrada Rozkoš. Blízkost rybníků Brodský a Špinka - 8 km. Výhodná lokalita pro pěší i cyklo výlety malebným Babiččiným údolím, podél řeky Úpy v krásném stínu až do Úpice, poděl řeky Metuje do Pekla a přes Ostrovy a Náchod zpět, či prodloužit výlet cyklostezkou až do Polska, Orlických hor a Krkonoš, ZOO Dvůr Králové nad Labem, přehrada Les Království atd.K dispozici je u nás půjčovna jízdních kol pro dospělé i děti pro ubytované se slevou. V letním období výlety cyklobusem do Orlických hor na Masarykovu chatu, na Pomezní boudy v Krkonoších atd.Přjeďte na měsíc a nestihnete navštívit všechny místní krásy.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete