Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Chaloupka na hamrech - Staré Hamry

Staré hamry 329, Staré Hamry

Vybavená kuchyňka plynový sporák, lednička, rychlovarná konvice, kávovar, el. kráječ, velká elektrická pizza pánev, mikrovlnná trouba v obývacím pokoji s krbovými kamny a BTV+SAT, DVD, HIFI, 2 ložnice 2/4, 1x koupelna se sprchovacím koutem a WC, 1x samostatné WC, topení kombinované krbová kamna + radiátory, sauna po dohodě, bazén průměr 3,6m. Oplocený pozemek, lávový gril, zastřešená terasa. Park…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Staré hamry 329, Staré Hamry
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Frýdek-Místek
Obec
Staré Hamry

Fotogalerie k článku

Vybavená kuchyňka plynový sporák, lednička, rychlovarná konvice, kávovar, el. kráječ, velká elektrická pizza pánev, mikrovlnná trouba v obývacím pokoji s krbovými kamny a BTV+SAT, DVD, HIFI, 2 ložnice 2/4, 1x koupelna se sprchovacím koutem a WC, 1x samostatné WC, topení kombinované krbová kamna + radiátory, sauna po dohodě, bazén průměr 3,6m. Oplocený pozemek, lávový gril, zastřešená terasa. Parkování u objektu - při větším množství sněhu 50m, domácí zvíře pouze po dohodě s majitelem. Druhou samostatnou polovinu chalupy obývá nepravidelně majitel.

Možnosti stravování

Vlastní.

Popis okolí

Umístění chaloupky nabízí mnoho příležitostí k pěším túrám a sportovním aktivitám : Možnost koupání v bazénu u objektu. Squashové hřiště a relaxační centrum Kotelna, bowlingové dráhy v restauraci Imrvére ve Frýdlantu n. O. - 20km. Nejbližší koupaliště 6km, půjčovna kol a krytý bazén 8km, letní areál s koupalištěm v Ostravici, tenisové kurty 5km, krytý bazén, squoshové kurty, aquapark ve Frenštátě p. Radhoštěm tobogán 60m, masážní trysky, podvodní masážeproudový kanál, vodní hřib, šplhací síť, ostrůvek, chrlič vody, dvoudráhová vodní skluzavka - 17km. Nejbližší lyžařský vlek SKI - areál Bílá - 3km, lyžařské středisko Grůň se všemi lyžařskými službami, lyžařskou školou, půjčovnou lyží, nočním lyžováním a umělým zasněžováním - 5km, SKI areál Bílá 4sedačka, poma, lyžařská škola, půjčovna lyží, noční lyžování, umělé zasněžování - 5km, běžecké tratě v okolí.

Tipy na výlet po okolí

Ideální místo pro turistiku v Beskydech spousta dobře značených tur. tras - Lysá hora, Grůň-Bílý Kříž, Tanečnice, Pustevny, Radhošť. Výlety do okolí: Čeladná - 27 jamkové golfové hřiště, vyhlídkové lety z Frýdlantu n.O., skanzen a vyhřívaný bazén v Rožnově pod Radhoštěm, muzeum aut v Kopřivnici. Celodenní výlety do Polska a na Slovensko.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce na hradě Hukvaldy

21.04.2019 - 21.04.2019
Hrad Hukvaldy

Oslavte velikonoční svátky stylově na hradě Hukvaldy. V neděli 21. dubna 2019 do 10:00 do 15:00 hodin.

Hradní slet čarodějnic na hradě Huk…

27.04.2019 - 27.04.2019
hrad Hukvaldy

Pozor, pozor! Kouzla a čáry se na hrad Hukvaldy opět vrací.

Pálení čarodějnic - Hrad Hukvaldy

27.04.2019 - 27.04.2019
Hrad Hukvaldy

Zveme vás na Pálení čarodějnic 2018! Den plný čar a kouzel, setkání čarodějnic za doprovodu šermířských soubojů a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete