Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chaloupka v pohodě - Jetřichovice

Jetřichovice

ZAVÁDĚCÍ CENY, NOVĚ ZAČÍNÁME S UBYTOVÁNÍM. NEJLEVNĚJŠÍ CENA V PŘEPOČTU NA OSOBU V JETŘICHOVICÍCH. Chaloupka má kapacitu 8 osob ve dvou ložnicích. V přízemí se nachází prostorná předsíň, obývák s krbem, kuchyň a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Snažíme se o maximální pohodlí pro naše hosty, proto je Vám k dispozici kromě základního vybavení kuchyně jako je mikrovlnná trouba, varná kon…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jetřichovice č.e. 15, Jetřichovice
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Jetřichovice

Fotogalerie k článku

ZAVÁDĚCÍ CENY, NOVĚ ZAČÍNÁME S UBYTOVÁNÍM. NEJLEVNĚJŠÍ CENA V PŘEPOČTU NA OSOBU V JETŘICHOVICÍCH. Chaloupka má kapacitu 8 osob ve dvou ložnicích. V přízemí se nachází prostorná předsíň, obývák s krbem, kuchyň a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Snažíme se o maximální pohodlí pro naše hosty, proto je Vám k dispozici kromě základního vybavení kuchyně jako je mikrovlnná trouba, varná konvice, sporák, nádobí a kávovar také knihovna, stolní společenské hry, radio, DVD, TV, dětský koutek, dětská postýlka a židlička, pískoviště, badminton a el. šipky. Venku je pro Vás připraveno posezení s grilem, ohništěm, slunečníkem. Také si můžete dát ráno kávičku na balkónku, ze kterého je krásný výhled na okolní krajinu.

Možnosti stravování

vlastní

Popis okolí

Klidné místo u lesa.

Tipy na výlet po okolí

Koně, rybaření, houby, turistika, cyklostezky, zábavní parky pro děti v blízkém Německu. Pravčická brána, spousta vyhlídek, Edmuntova a Tichá soutěska, Sokolí hnízdo, Mezní můstek a spoustu dalších. Vyhlídkový autobus - Königstein – Bad Schandau – Hřensko – Hřensko, Pravčická brána - Mezní louka. Výletní loď Poseidon, rafty na Labi.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete