Statistika našeho portálu

  • 101 436 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chalupa Blatov - Lipnice nad Sázavou

Lipnice nad Sázavou

Po rekonstrukci zemědělské usedlosti nabízíme ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech s kapacitou 20 lůžek. Celý objekt penzionu je nekuřácký, s výjimkou vyhrazených venkovních prostor. Pokud hledáte klid, odpočinek a relaxaci ve zdravém prostředí, právě pro Vás je určena naše nabídka. Vaše domácí miláčky ubytujeme po předchozí dohodě za poplatek 100,- Kč/noc bez nároku na krmivo.D…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
180, Lipnice nad Sázavou
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Lipnice nad Sázavou

Fotogalerie k článku

Po rekonstrukci zemědělské usedlosti nabízíme ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech s kapacitou 20 lůžek. Celý objekt penzionu je nekuřácký, s výjimkou vyhrazených venkovních prostor. Pokud hledáte klid, odpočinek a relaxaci ve zdravém prostředí, právě pro Vás je určena naše nabídka. Vaše domácí miláčky ubytujeme po předchozí dohodě za poplatek 100,- Kč/noc bez nároku na krmivo.

Dvoulůžkový

2 dvoulůžkové pokoje v podkroví stodoly o ploše 20 m2, vybavené masivním nábytkem v selském stylu, trezorem, psacím stolem a bezplatným připojením k internetu. Koupelna s umyvadlem se skříňkou, WC, sprchovým koutem, fénem a ventilátorem.

Třílůžkový

2 třílůžkové pokoje jsou umístěné v podkroví stodoly, vybavené masivním nábytkem v selském stylu, trezorem, psacím stolem, křeslem a bezplatným připojením k internetu. Koupelna s umyvadlem se skříňkou, WC, sprchovým koutem, fénem a ventilátorem. Výměra třílůžkových pokojů je 25 m2.

Apartmán 6

Prostorný apartmán v podkroví chalupy se 2 samostatnými dvoulůžkovými ložnicemi s celkovou plochou 66 m2. Obývací pokoj je vybavený rozkládací pohovkou pro pohodlné přespání 2 osob, jídelním stolem, psacím stolem, připojením k internetu, dětským koutkem a kuchyní. Součástí kuchyně je lednička, mikrovlnná trouba, varná deska s troubou, odsavač par a varná konvice. Koupelna apartmánu s umyvadlem se skříňkou, WC, sprchovým koutem, fénem a ventilátorem.

Apartmán 7

Útulný partmán s nejhezčím výhledem do okolní krajiny tvoří 1 místnost o výměře 31 m2 s vybavením: manželská postel, rozkládací pohovka pro dítě do 10 let, jídelní stolek, psací stůl s připojením k internetu, trezor, kuchyň s ledničkou, malou varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a odsavačem par. Koupelna je vybavená umyvadlem se skříňkou, WC, sprchovým koutem, fénem a ventilátorem.

Všem ubytovaným hostům je k dispozici koupací jezírko s opalovací terasou z tropického dřeva, lehátka a ručníky Vám poskytneme zdarma.

Možnosti stravování

Stravování formou polopenze.

Popis okolí

Rodinný penzion se nachází na samotě v kraji Vysočina nedaleko obce Lipnice nad Sázavou.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete