Statistika našeho portálu

  • 102 223 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chalupa k brodu - Náchod

Náchod

Stylově vybavená chalupa s bazénem je situovaná na oploceném pozemku na klidném místě / slepá ulice / s pěkně udržovaným trávníkem . Doporučujeme i rodinám s dětmi. Sportovně ladění hosté si mohou zapůjčit jízdní kola na vyžádání zdarma. V okolí jsou rozsáhlé cyklistické cesty, ale i turisté si přijdou na své, památek je v okolí spousta viz sekce Okolí a možnosti výletů. Milovníci výhodných nákup…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
K brodu 87, Náchod
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Náchod
Obec
Náchod

Fotogalerie k článku

Stylově vybavená chalupa s bazénem je situovaná na oploceném pozemku na klidném místě / slepá ulice / s pěkně udržovaným trávníkem . Doporučujeme i rodinám s dětmi. Sportovně ladění hosté si mohou zapůjčit jízdní kola na vyžádání zdarma. V okolí jsou rozsáhlé cyklistické cesty, ale i turisté si přijdou na své, památek je v okolí spousta viz sekce Okolí a možnosti výletů. Milovníci výhodných nákupů mohou zavítat do sousedního Polska. V OBJEKTU JE ZÁKAZ KOUŘENÍ Pokoje ložnice: 24 m2, 3x samostatné lůžko, televize, stůl, 4x židle obývací ložnice: 40 m2, 3x samostatné lůžko, 1x postýlka pro kojence, sedací souprava, stůl, 4x židle, televize koupelna: samostatné WC, sprchový kout kuchyň: 12 m2, plynový sporák s troubou 4 plotny, mikrovlnná trouba, chladnička 200 l, mrazící box 50 l, překapávač, varná konvice. Jiné vybavení: pračka automatická, vysavač, žehlička, , ohniště, přenosný gril, kempinkový i dřevěný zahradní nábytek. Ohřev vody a topení je na plyn. Oplocený pozemek zahrada měří 500 m2, parkování aut před plotem na vymezeném prostoru. Domácí zvířata jsou povolena po dohodě s majitelkou. Doplatek spotřeby el. energie a plynu na místě.

Možnosti stravování

vlastní; vybavená kuchyň; restaurace 300m / Bonato, U Pavla/

Popis okolí

Malebná krajina ve výběžku východních Čech, mezi Orlickými a Krkonošskými horami, se spoustou přírody, místa a památek, které stojí za to shlédnout.

Tipy na výlet po okolí

Náchodský zámek, Kuks, Zoo ve Dvoře Králové, Adršpašsko-Teplické skály, Krkonoše, Orlické hory, turistické cesty po rozsáhlých lesích, pevnosti z 2.světové války, Březinka, Dobrošovské pevnosti, Ratibořice, Babiččino údolí, Polsko, a mnoho další památek a míst.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hypnotizér v Jaroměři | duben 2024

24.04.2024 - 24.04.2024
nám. Dukelských hrdinů…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete