Statistika našeho portálu

  • 93 242 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Chalupa KOHY Hýbl - Žamberk

Žamberk

Nabízíme ubytování v soukromí pro 10 osob +přistýlka v ceně od 200,- Kč za lůžko na den. Ubytování v jednopatrové chalupě obsahuje dvě sociální zařízení, dvě kuchyně a dvě obývací místnosti. Chalupa se nalézá v malém městečku Žamberk v Orlických horách v severovýchodním koutě Pardubického kraje. Zamluvit je možné celou chalupu, nebo její oddělenou polovinu, která zahrnuje přízemní obytnou místnos…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Husovo nábř. 347, Žamberk
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Ústí nad Orlicí
Obec
Žamberk

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování v soukromí pro 10 osob +přistýlka v ceně od 200,- Kč za lůžko na den. Ubytování v jednopatrové chalupě obsahuje dvě sociální zařízení, dvě kuchyně a dvě obývací místnosti. Chalupa se nalézá v malém městečku Žamberk v Orlických horách v severovýchodním koutě Pardubického kraje. Zamluvit je možné celou chalupu, nebo její oddělenou polovinu, která zahrnuje přízemní obytnou místnost s kuchyní, sociálním zařízením a místností na spaní v prvním patře

Možnosti stravování

Možnost vlastního vaření ve dvou kuchyňských koutech vybavených vším potřebným kuchyňským nádobím. 10m od chalupy se nalézá obchod smíšeného zboží KOHY Hýbl.

Popis okolí

Chalupa se nalézá v klidné části města Žamberk u řeky Divoká Orlice, avšak nedaleko centra města cca 200m, nedaleko autobusového nádraží cca 300m.

Tipy na výlet po okolí

V Žamberku se nalézá zámek používáný jako střední škola s velkým zámeckým parkem s volným přístupem. V areálu pod Černým lesem se nalézá otevřený aquapark, tenisové kurty, minigolf. V okolí se nalézá několik zámků, hradů a zřícenin např. zámek Častolovice, zřícenina Lanšperk a Žampach, hrad Litice a Potštejn nebo zámek Potštejn. Taktéž se v okolí nalézá několik lyžařských středisek jako jsou Dlouhoňovice, Pastviny, Čenkovice a Říčky v Orlických horách. V létě je možné zamířit na výlet kolem polských hranic k pevnosti Hanička nebo k Pastvinské přehradě možnost výpůjčky lodiček a šlapadel.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 1. červen

Dnes má svátek Laura

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete