Statistika našeho portálu

  • 86 153 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Chalupa Markovi - Velké Karlovice

Podťaté/186, Velké Karlovice

Chalupa s kapacitou 18 osob je po kompletní rekonstrukci v roce 2010 a je ideální především pro rodinnou rekreaci. K dispozici je 5 pokojů 6 lůžkový, 2x 4 lůžkový a 2x 2 lůžkový, velká společenská místnost v přízemí, menší společenská místnost v patře, v obou TV se satelitním příjmem. Dále plně vybavená kuchyně s jídelním koutem, 2x koupelna se sprchovým koutem a WC a samostatné WC. V chalupě je …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Podťaté/186, Velké Karlovice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Velké Karlovice

Fotogalerie k článku

Chalupa s kapacitou 18 osob je po kompletní rekonstrukci v roce 2010 a je ideální především pro rodinnou rekreaci. K dispozici je 5 pokojů 6 lůžkový, 2x 4 lůžkový a 2x 2 lůžkový, velká společenská místnost v přízemí, menší společenská místnost v patře, v obou TV se satelitním příjmem. Dále plně vybavená kuchyně s jídelním koutem, 2x koupelna se sprchovým koutem a WC a samostatné WC. V chalupě je stolní fotbal, elektronické šipky, na zahradě ohniště s posezením, gril na dřevěné uhlí, basketbalový koš a houpačka u jezírka k relaxaci. Parkování u chalupy na vlastním pozemku pro 5 osobních aut. Chalupa je vytápěna ústředním elektrickým topením, ve společenských místnostech jsou navíc krbová kamna.

Možnosti stravování

Plně vybavená kuchyně - elektrický sporák se sklokeramickou deskou a horkovzdušnou troubou, elektrická varná deska, mikrovlná trouba, 2 rychlovarné konvice, 2x lednička s mrazákem, pekárna na chleba, toustovač, nádobí. Pokud si nechcete vařit sami, můžete navštívit některou z restaurací ve Velkých Karlovicích.

Popis okolí

Chalupa se nachází na rozhraní Beskyd a Javorníků. Okolní lesy jsou rájem pro houbaře. Je zde spousta cyklistických a turistických tras. 400 m od chalupy je víceúčelové hřiště na volejbal, nohejbal či tenis. Koupaliště s vodou ohřívanou solárními panely je vzdálené 5 km. 11 km je přírodní koupaliště zvané Balaton. Pro milovníky golfu je golfové hřiště vzdáleno 5 km. V zimě jsou zde velmi dobré podmínky k lyžování. V okolí do 10 km je zde 7 lyžařských středisek se sjezdovkami až 1050 m délky. Nejbližší vlek je vzdálený 500 m. Běžkaři ocení řadu upravených běžeckých tras. Jsou zde značené trasy pro skialpinisty.

Tipy na výlet po okolí

Karlovské jezero - v horní části údolí Jezerného najdete malé lesní jezero s výskytem vzácné a ohrožené vodní fauny, o kterém napsal pohádku Karel Jaromír Erben Prales Razula - s výskytem vzácných a ohrožených rostlinných a živočišných druhů. Rozhledna Súkenická - rozhledna se nachází v nadmořské výšce 952 m s výhledy na hřebeny Beskyd, Javorníků a SLovenských hor Přírodní vodní nádrž Stanovnice Karlovské Fojství Muzeum Velké Karlovice, Karlovský kostel

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Láska Ferdiše Duši - Karolinka

02.02.2019 - 18.03.2019
IC Zvonice Soláň

Výstava malíře a grafika Ferdiše Duši . Koncepce výstavy je zaměřena na méně známou část umělcova díla, jeho…

Masopust ve Valašském muzeu

23.02.2019 - 23.02.2019
Valašské muzeum v…

Masopustní zvyky, nabídka zabijačkových výrobků.

Astrální cestování workshop - Valaš…

23.02.2019 - 23.02.2019
Šafaříkova 555

Cestujte neomezeně! Rozvoj telekineze, vnitřní síly. Ovládně hmotu s profíky v oboru

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete