Statistika našeho portálu

  • 86 153 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Chalupa Stará Hospoda - Koberovice

Koberovice 23, Koberovice

Nabízíme luxusní ubytování v chalupě Stará hospoda pro 10 - 12 osob v obci Koberovice okr. Pelhřimov. K dispozici je vyhřívaný venkovní bazén, vířivka, trampolína, pískoviště, houpačka, pinpongový stůl, travnaté hřiště na volejbal či badminton, jedinečný Vinný sklípek, parkování v objektu pro 6 vozů.Chalupa nabízí 2 x třílůžkové pokoje a 4 - 6 lůžek ve společné místnosti. Více informací naleznete…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Koberovice 23, Koberovice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Koberovice

Fotogalerie k článku

Nabízíme luxusní ubytování v chalupě Stará hospoda pro 10 - 12 osob v obci Koberovice okr. Pelhřimov. K dispozici je vyhřívaný venkovní bazén, vířivka, trampolína, pískoviště, houpačka, pinpongový stůl, travnaté hřiště na volejbal či badminton, jedinečný Vinný sklípek, parkování v objektu pro 6 vozů.

Chalupa nabízí 2 x třílůžkové pokoje a 4 - 6 lůžek ve společné místnosti. Více informací naleznete na našich stránkách. Těšíme se na vás.

Možnosti stravování

V blízkosti se nachází restaurace i obchod s potravinami.

Popis okolí

K dispozici je obecní hřiště. Uprostřed obce se nalézá rybník a okolí nabízí nádherné lesy pro houbaře či turisty.

Tipy na výlet po okolí

Hrad Ledeč nad Sázavou, hrad Lipnice nad Sázavou, ZOO Jihlava, vodní nádrž Želivka, přehrada Sedlice, Muzeum strašidel Pelhřimov, město Humpolec, klášter Želiv, Aquapark Jihlava.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Masopustní průvod - Humpolec

28.02.2019 - 28.02.2019
Humpolec

Dlouholetou tradicí naší školy je organizace masopustního průvodu. Nechybí masopustní veselí, maškary, koblihy, hudební…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete