Statistika našeho portálu

  • 95 090 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Chalupa Týlinka - Velké Hamry

Velké Hamry

Chalupa Týlinka disponuje 14 lůžky. Verandou se vchází do chodby v přízemí. Na pravé straně se nachází lyžárna (v létě možnost uložení kol), naproti vchodu je WC. V levé části chodby jsou dveře do společenské místnosti (stoly, židle, polička, BTV+sat., rádio, CD přehrávač, magnetofon), která je průchozí do kuchyně (linka, 2x lednice, příborník). Z kuchyně je přístupná koupelna. Z chodby se po sch…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Velké Hamry II 78, Velké Hamry
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Velké Hamry

Fotogalerie k článku

Chalupa Týlinka disponuje 14 lůžky. Verandou se vchází do chodby v přízemí. Na pravé straně se nachází lyžárna (v létě možnost uložení kol), naproti vchodu je WC. V levé části chodby jsou dveře do společenské místnosti (stoly, židle, polička, BTV+sat., rádio, CD přehrávač, magnetofon), která je průchozí do kuchyně (linka, 2x lednice, příborník). Z kuchyně je přístupná koupelna. Z chodby se po schodišti vystoupá do patra, kde se chodba rozdvojuje. Vlevo se přichází k ložnici A (lůžka, noční stolek, lampička), ložnici B (lůžka, noční stolky, lampičky) a ložnici C (lůžka, noční stolky, lampičky), naproti kterým je koupelna. V chodbičce vpravo jsou ložnice D (lůžka, noční stolky, lampičky), ložnice E (lůžka, noční stolky, lampičky) a ložnice F (lůžka, noční stolky, lampičky) a k nim příslušející druhá koupelna. Objekt je obklopen loukou, na pozemku náležejícím k chalupě je stabilní posezení, ohniště s posezením a malé pískoviště. Je zde také možné využít vyhřívaný zahradní nadzemní oválný bazén o rozměru 549 X 366 X 122 cm.

Možnosti stravování

Vlastní vybavená kuchyně - linka, dřez, varná keramická deska + el. trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, 2x lednice s mrazákem.

Popis okolí

Chalupa Týlinka leží na polosamotě nedaleko lesa - na konci vesnice v části Velké Hamry II.

Tipy na výlet po okolí

Obec Velké Hamry leží v bezprostřední blízkosti města Tanvald, kde najdeme velmi kvalitní lyžařská střediska. Pobyt je však zajímavý i v letním období, kdy lze kombinovat vycházky do Jizerských hor s výlety do Krkonošského národního parku a Českého ráje (četné přírodní zajímavosti a památky). Společenské a kulturní vyžití celoročně nabízí snadno dostupné město Liberec.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 13. duben

Dnes má svátek Aleš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete