Statistika našeho portálu

  • 102 530 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chalupa u Ivánků číslo 2 - Lhotka

Lhotka

Chalupa Ivánek - Samostatný objekt pro 7- 11 osob, se čtyřmi ložnicemi, kuchyňkou, společenskou místností, 2x WC a dvě koupelny. Ložnice jsou vybaveny po čtyřech, třech a dvakrát po dvou lůžkách. Kuchyňka je s obvyklým vybavením. Společenská místnost je vybavena televizí a radiomagnetofonem. Pension je oplocený s možností parkování uvnitř areálu. - více Penzion je velice vhodný pro rodiny s dětmi…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Chalupa Ivánek - Samostatný objekt pro 7- 11 osob, se čtyřmi ložnicemi, kuchyňkou, společenskou místností, 2x WC a dvě koupelny. Ložnice jsou vybaveny po čtyřech, třech a dvakrát po dvou lůžkách. Kuchyňka je s obvyklým vybavením. Společenská místnost je vybavena televizí a radiomagnetofonem. Pension je oplocený s možností parkování uvnitř areálu. - více Penzion je velice vhodný pro rodiny s dětmi i domácími mazlíčky psi. Pronájem se provádí celoročně, ale od 2.1. do 30.6. a od 1.9.do 26.12. mohou přijít hosté i na minimálně 2 noci. Ubytován bude jen Vámi požadovaný počet osob, minimálně však 7 osob.

Možnosti stravování

Vlastní vaření ve vybavené kuchyňce.

Popis okolí

Rodinný dům se nachází v klidném horském prostředí. Ve vzdálenosti 5 km se nachází hrad Hukvaldy a hukvaldská obora, ve které se každoročně koná mezinárodní hudební festival Janáčkův máj. V posledním týdnu srpna se ve Lhotce každoročně konají Sochovy národopisné slavnosti. Obcí Lhotka vede značená cyklotrasa Brána Beskyd a značené turistické trasy, Hukvaldy 5 km, Ondřejník 3 km, Javorník 15 km. Dostupné je Muzeum automobilů v Kopřivnici 14 km, Štramberská Trúba.

Tipy na výlet po okolí

V letní sezóně je k dispozici bazén. Letní aktivity: Horská turistika - značené trasy, sběr hub a lesních plodů, rybolov, aquapark ve Frenštátě a Olešné u Frýdku, golf 12 km, tenis, krytý bazén + sauna v Metylovicích a krytý bazén s aquaparkem ve Frýdku Místku, vyhlídkové lety 8 km ve Frýdlantě. Možnost zapůjčení čtyřkolek i v zimních měsících. Zimní aktivity: Lyžování - vleky ve vzdálenosti od 5 - 30 km Bílá, Pustevny, Bečvy, Lysá Hora, Palkovice - večerní lyžování, běžecké tratě vedoucí přímo od objektu. Půjčovna lyží a lyžařské výzbroje, půjčovna skútrů.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete