Statistika našeho portálu

  • 96 774 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Chalupa u Zvonka - Trojanovice

Trojanovice

Chalupa u Zvonka se nachází v obci Trojanovice na úpatí hlavního masívu Radhošťských Beskyd nedaleko od spodní stanice lanovky na Pustevny - nejznámějšího zimního lyžařského a letního turistického střediska v Beskydech. Přesná poloha chalupy GPS: 49°31`15.945N, 18°13`58.734E. Dosažitelnost je dobrá během celého roku, a to buď autem nebo autobusem linkou Frenštát - Trojanovice, Ráztoka. Nabízíme c…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Chalupa u Zvonka se nachází v obci Trojanovice na úpatí hlavního masívu Radhošťských Beskyd nedaleko od spodní stanice lanovky na Pustevny - nejznámějšího zimního lyžařského a letního turistického střediska v Beskydech. Přesná poloha chalupy GPS: 49°31`15.945N, 18°13`58.734E. Dosažitelnost je dobrá během celého roku, a to buď autem nebo autobusem linkou Frenštát - Trojanovice, Ráztoka. Nabízíme celoroční ubytování v nově zrekonstruovaných prostorách prvního patra staré vesnické usedlosti u historické zvonice, podle které je stavení pojmenováno. Pohodlí naleznete ve dvou až pětilůžkových pokojích o celkové kapacitě 15 osob. Součástí vybavení všech pokojů je sociální zařízení, balkón a lednice.

Možnosti stravování

Všem hostům je k dispozici vybavená kuchyňská linka s barovým posezením, jídelna a oddychový kout se sedací soupravou a televizí.

Popis okolí

Z bezprostředního okolí chalupy je krásný výhled na panorama Radhošťských Beskyd. Klidné prostředí návštěvníkům zajistí velká zahrada s posezením a ohništěm a antukové hřiště pro míčové hry. Dostatečná parkovací plocha je samozřejmostí. Maximálně 10 minut chůze Vám postačí, abyste dorazili ke 2 restauračním zařízením, obchodu se smíšeným zbožím a autobusové zastávce.

Tipy na výlet po okolí

Chalupa se nachází v docházkové vzdálenosti od lanové dráhy na Pustevny, které jsou oblíbeným turistickým cílem. V zimě jsou zde upravovány běžecké tratě a kvalitní sjezdovky. V letním období je možnost půjčení terénních koloběžek, případně horských kol. Využití lanového parku Tarzanie, případně obřích trampolín. Dalším místem pro výlety je nedaleký Rožnov se skanzenem, koupalištěm, aquapark ve Frenštátě, Muzeum automobilů v Kopřivnici, historický Štramberk s rozhlednou Trůba a skvělým městským pivovarem.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete