Statistika našeho portálu

  • 97 893 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Chata 2 ANGELS - Dolní Morava

Dolní Morava

Zveme vás do naší velké chalupy ANGELS a do věhlasného střediska lyžování a SNBD DOLNÍ MORAVA. Můžeme nabídnout tři různé apartmány, útulně a pohodlně zařízené klasickým - starým dřevěným nábytkem. Ložnice velmi pohodlné a prostorné. Apt. pro 11, 8 a 4 osoby. Vlastní soc. zařízení i s vanou. Vlastní oddělené vchody. Možno použít saunu a dílnu pro namazání lyží. Večer se zabavte u krbu nebo u stol…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Velká Morava 2, Dolní Morava
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Ústí nad Orlicí
Obec
Dolní Morava

Zveme vás do naší velké chalupy ANGELS a do věhlasného střediska lyžování a SNBD DOLNÍ MORAVA. Můžeme nabídnout tři různé apartmány, útulně a pohodlně zařízené klasickým - starým dřevěným nábytkem. Ložnice velmi pohodlné a prostorné. Apt. pro 11, 8 a 4 osoby. Vlastní soc. zařízení i s vanou. Vlastní oddělené vchody. Možno použít saunu a dílnu pro namazání lyží. Večer se zabavte u krbu nebo u stolního tenisu ve velké kamnenné konírně.

Možnosti stravování

Vaření vlastní. Všechny apartmány jsou vybaveny k vaření. Tři krásné, až designové kuchyně z dubu, s velkými jídelnami, se všemi potřebami. V okolí je také několik restaurací, nejbližší ve vzdálenosti asi 350 m.

Popis okolí

Pěšky nebo autem se dostanete ke stanici nové sedačkové lanovky a vyjedete až na Sviní horu. Krásné lyžařské terény, i na běžky. Na výběr máte dvě lyžařská centra - SNĚŽNÍK a VĚTRNÝ VRCH. I V PAPUČÍCH si můžete skočit na pivko do malé hospůdky vzdálené asi 100m/ U VENDY/.

Tipy na výlet po okolí

Králický Sněžník, klášter Hedeč Králíky, zámky východních Čech, východisko do Polska... WROCLAW A DÁL, Velké Losiny, pěší turistika a cyklistika v okolí. ORLICKÉ HORY JSOU TAKÉ BLÍZKO.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete