Statistika našeho portálu

  • 102 223 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chata Bítov - Bítov

Bítov

Chata Bítov má suterén, který je vybaven ping-pongovým stolem. V prvním podlaží je velká hala s přístupem na terasu. Hala je vybavena rozkládací pohovkou pro dva, rozkládacím křeslem, stolem, TV. Dále je zde koupelna s toaletou a kuchyně. V druhém podlaží jsou dva menší pokoje, kde každý tento pokoj má dvě dvoupatrové postele. Tedy celkem 10-11 lůžek. Patro je vybaveno toaletou a přístupem na bal…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bítov, Bítov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Bítov

Fotogalerie k článku

Chata Bítov má suterén, který je vybaven ping-pongovým stolem. V prvním podlaží je velká hala s přístupem na terasu. Hala je vybavena rozkládací pohovkou pro dva, rozkládacím křeslem, stolem, TV. Dále je zde koupelna s toaletou a kuchyně. V druhém podlaží jsou dva menší pokoje, kde každý tento pokoj má dvě dvoupatrové postele. Tedy celkem 10-11 lůžek. Patro je vybaveno toaletou a přístupem na balkón.

Možnosti stravování

Stravování je buď z vlastních zdrojů, nebo si rekreanti mohou domluvit na místě v nedaleké restauraci.

Popis okolí

Rekreační chata se nachází v obci Bítov, v klidné oblasti Vranovské přehrady, která je vzdálená cca 290m. Ve venkovním prostoru chaty jsou umístěny stoly a lavice pro posezení, ohniště, houpačka pro děti, pískoviště. Bítovská pláž je vzdálená cca 10 min chůze, zde je k dispozici veškeré rekreační vybavení od půjčovna loděk po četné restaurace. Na pláži Bítov nechybí také volejbalová a tenisové hřiště a spoustu dalších atrakcí. Stravování je buď z vlastních zdrojů, nebo si rekreanti mohou domluvit na místě v nedaleké restauraci. Chata Bítov je vhodná pro rodiny i pro větší skupinu lidí. Nabízí se zde široká škála využití volného času, včetně prohlídek zámku Vranov, hradu Bítov a zříceniny Corštejn.

Tipy na výlet po okolí

Vranovská přehrada, hrad Bítov, zátoka Horka, Bítovská a vranovská pláž atd...

Mapa

Zajímavé akce v okolí

JAROVÍN Znojmo 2024

03.05.2024 - 03.05.2024
Znojmo

NEJVĚTŠÍ DEGUSTACE FRIZZANTE A RŮŽOVÝCH VÍN V ČESKÉ REPUBLICE. AKCE SE KONÁ V PŘEDVEČER PŘEDSTAVENÍ NOVÝCH VÍN VOC…

Královský košt Znojmo 2024

26.10.2024 - 26.10.2024
Klášter Louka - Znojmo

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete