Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chata dolce Vita - Dolní Moravice

Dolní Moravice

Horská chata Dolce Vita v Jeseníkách se nachází v rekreačním a lyžařském středisku Nová Ves v obci Dolní Moravice v klidném a čistém prostředí Jeseníků. Nabízí celoroční levné ubytování v příjemném soukromém prostředí, ideálním pro dovolenou na horách v chladných i teplých měsících. Pozemek je obklopena živým porostem smrků a borovic soukromí. Přímo k chatě vede dobrá příjezdová cesta. Možnost pa…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nová Ves 70, Dolní Moravice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Dolní Moravice

Fotogalerie k článku

Horská chata Dolce Vita v Jeseníkách se nachází v rekreačním a lyžařském středisku Nová Ves v obci Dolní Moravice v klidném a čistém prostředí Jeseníků. Nabízí celoroční levné ubytování v příjemném soukromém prostředí, ideálním pro dovolenou na horách v chladných i teplých měsících. Pozemek je obklopena živým porostem smrků a borovic soukromí. Přímo k chatě vede dobrá příjezdová cesta. Možnost parkování je přímo u chaty a kolem ní. Za chatou je udržovaná plocha s možností posezení u ohniště, grilu či pro mičové a jiné hry. Ubytovací kapacita je 10 osob.

Možnosti stravování

Vlastní. Dolce Vita je samozřejmě plně vybavena pro stravování v podobě nádobí, příborů, el. sporáku, ledničky s mrazákem, varné konvice a mikrovlné trouby.

Popis okolí

Samozřejmostí je množství různých služeb v okolí např. půjčovna kol, lyží, skiservis, aquapark, rybolov, tenisové kurty a vyjížďky na koních. V zimě je možnost nejbližšího lyžování cca 300 m.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh - Břidličná

13.12.2023 - 13.12.2023
Bruntálská

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Břidličné

Farmářský a řemeslný trh - Krnov

21.12.2023 - 21.12.2023
Hlavní náměstí

Zveme vás na farmářské a řemeslné trhy v Krnově

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete