Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Chata Doubravka - Chotěboř

Horní Sokolovec 8, Chotěboř

Doubravka je moderní vzdělávací a rekreační středisko, které se nachází u skalnatého kaňonu řeky Doubravy v překrásném prostředí Železných hor na Vysočině, 4 km od Chotěboře. Polosamota při hranici přírodní rezervace zajišťuje nerušený pobyt a průběh akcí. Toto nově zrekonstruované středisko je ideálním místem pro pořádání školení, seminářů, tématických kursů, škol v přírodě i letních táborů. Pož…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Sokolovec 8, Chotěboř
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Chotěboř

Fotogalerie k článku

Doubravka je moderní vzdělávací a rekreační středisko, které se nachází u skalnatého kaňonu řeky Doubravy v překrásném prostředí Železných hor na Vysočině, 4 km od Chotěboře. Polosamota při hranici přírodní rezervace zajišťuje nerušený pobyt a průběh akcí. Toto nově zrekonstruované středisko je ideálním místem pro pořádání školení, seminářů, tématických kursů, škol v přírodě i letních táborů. Požadavky na rekonstrukci objektu vycházely z potřeb kursů Prázdninové školy Lipnice, která je kolébkou zážitkové pedagogiky u nás. Základní kapacitu 40 lůžek v deseti netradičně řešených pokojích je možné rozšířit o velký podkrovní pokoj, případně o chatičky v letních měsících, čimž se ubytovací kapacita zvýší až na 80 lůžek. Ideální školící a výukové prostory. Domácí a vegetariánská kuchyně. Do základní vybavenosti střediska patří konferenční, kancelářské a sportovní vybavení. Součástí střediska je horolezecká stěna.Volnou kapacitu střediska poskytujeme k dispozici organizacím, školám, firmám i pro účely soukromé svatby, setkání, rekreace.Více info najdete na našich www stránkách.

Možnosti stravování

Časy jídel i skladba jídelníčku se řídí zvyklostmi, požadavky a potřebami jednotlivých skupin klientů. Součástí jídelníčku je vždy varianta pro vegetariány.Plná penze zahrnuje snídani, oběd, večeři. Dle Vašich přání, Vám náš kuchař připraví další občerstvení druhou večeři, svačinu, coffeebreak….Občerstvení - Doubravčí bar nabízí za příznivé ceny nealkoholické i alkoholické nápoje, slané pochutiny a cukrovinky.

Popis okolí

V bezprostřední blízkosti střediska jsou ideální terény pro turistiku, cykloturistiku, orientační běh i horolezení. V zimním období je okolí Doubravky rájem běžkařů. Dále můžete využít tenisové kurty, tělocvičnu a zimní stadion v Chotěboři, plavecký bazén a saunu v Havlíčkově Brodě.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Čarodějnice na hradě Lipnice nad Sá…

30.04.2019 - 30.04.2019
Hrad Lipnice nad…

Nenechte si ujít tradiční lidovou veselici na hradě Lipnice nad Sázavou.

Wannado Festival 2019 - Habry

08.06.2019 - 08.06.2019
Žižkovo náměstí

Největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Nezáleží na tom, jestli už…

Hrošení 2019

19.07.2019 - 20.07.2019
Kemp MOŘE u rybníka…

Dvoudenní vícežánrový hudební festival  HROŠENÍ 2019 v zavedeném kempu Moře na Rybníku Řeka si můžete představit jako…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete