Statistika našeho portálu

  • 98 916 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chata Doubravka - Chotěboř

Chotěboř

Doubravka je moderní vzdělávací a rekreační středisko, které se nachází u skalnatého kaňonu řeky Doubravy v překrásném prostředí Železných hor na Vysočině, 4 km od Chotěboře. Polosamota při hranici přírodní rezervace zajišťuje nerušený pobyt a průběh akcí. Toto nově zrekonstruované středisko je ideálním místem pro pořádání školení, seminářů, tématických kursů, škol v přírodě i letních táborů. Pož…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Sokolovec 8, Chotěboř
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Chotěboř

Fotogalerie k článku

Doubravka je moderní vzdělávací a rekreační středisko, které se nachází u skalnatého kaňonu řeky Doubravy v překrásném prostředí Železných hor na Vysočině, 4 km od Chotěboře. Polosamota při hranici přírodní rezervace zajišťuje nerušený pobyt a průběh akcí. Toto nově zrekonstruované středisko je ideálním místem pro pořádání školení, seminářů, tématických kursů, škol v přírodě i letních táborů. Požadavky na rekonstrukci objektu vycházely z potřeb kursů Prázdninové školy Lipnice, která je kolébkou zážitkové pedagogiky u nás. Základní kapacitu 40 lůžek v deseti netradičně řešených pokojích je možné rozšířit o velký podkrovní pokoj, případně o chatičky v letních měsících, čimž se ubytovací kapacita zvýší až na 80 lůžek. Ideální školící a výukové prostory. Domácí a vegetariánská kuchyně. Do základní vybavenosti střediska patří konferenční, kancelářské a sportovní vybavení. Součástí střediska je horolezecká stěna.Volnou kapacitu střediska poskytujeme k dispozici organizacím, školám, firmám i pro účely soukromé svatby, setkání, rekreace.Více info najdete na našich www stránkách.

Možnosti stravování

Časy jídel i skladba jídelníčku se řídí zvyklostmi, požadavky a potřebami jednotlivých skupin klientů. Součástí jídelníčku je vždy varianta pro vegetariány.Plná penze zahrnuje snídani, oběd, večeři. Dle Vašich přání, Vám náš kuchař připraví další občerstvení druhou večeři, svačinu, coffeebreak….Občerstvení - Doubravčí bar nabízí za příznivé ceny nealkoholické i alkoholické nápoje, slané pochutiny a cukrovinky.

Popis okolí

V bezprostřední blízkosti střediska jsou ideální terény pro turistiku, cykloturistiku, orientační běh i horolezení. V zimním období je okolí Doubravky rájem běžkařů. Dále můžete využít tenisové kurty, tělocvičnu a zimní stadion v Chotěboři, plavecký bazén a saunu v Havlíčkově Brodě.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festiva: Hrošení na Řece - Krucembu…

21.07.2023 - 22.07.2023
pláž rybníku ŘEKA v…

Hudební festivaly HROŠENÍ NA ŘECE mají vždy něco navíc - naposledy IRSKÉ TANEČNICE, nyní WESTERNOVOU SHOW !

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete