Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chata Fidler - Hošťka

Hošťka

Hledáte romantické místo pro 2 osoby s útulnou zahrádkou a výhledem na krásnou přírodu? Chata Fidler je přesně toto nabízí a nádechem pohody a domácí atmosféry. V Chatě Fidler je obývaci pokoj s krbem a otevřenou kuchyní. Samozřejmostí je sušička, myčka nádobi, mikrovlná trouba, lednice, televize a rádio. K užití báječného slunného dne Vám poslouží velká zahrada s grilem, venkovním nábytkem a udí…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Žebráky E9, Hošťka
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Tachov
Obec
Hošťka

Fotogalerie k článku

Hledáte romantické místo pro 2 osoby s útulnou zahrádkou a výhledem na krásnou přírodu? Chata Fidler je přesně toto nabízí a nádechem pohody a domácí atmosféry.

V Chatě Fidler je obývaci pokoj s krbem a otevřenou kuchyní. Samozřejmostí je sušička, myčka nádobi, mikrovlná trouba, lednice, televize a rádio. K užití báječného slunného dne Vám poslouží velká zahrada s grilem, venkovním nábytkem a udírnou V objektu se také nachází úschovna kol a parkoviště. K chatě také patří dvě kola, která jsou všem návštěvníkům kdykoliv zdarma k dispozici.

Možnosti stravování

Plně vybavená kuchyň.

Popis okolí

Chata Fidler se nachází v klasické české obci Žebráky, kde oceníte klid, pohodu bez okolního ruchu. Obec Žebráky je situována blízko hranic s Německem. Okolní příroda Vás omráčí výborným stavem, že i zvířata jako bobři a kanci se tu cítí jako doma.Přímo u chaty již začíná nádherný průnik krajinou Českého Lesa. Okolí je ideální na houbaření, rybolov či lov.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete