Statistika našeho portálu

  • 100 996 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Chata Jedovnice - Jedovnice

Jedovnice

Nabízíme ubytování v pěkné chatě,ve známé rekreační oblasti Jedovnice. Dispozice:V suterénu je garáž a místnost kde si můžete zahrát třeba šipky. V přízemí je chodba, koupelna se sprchovým koutem s wc a dále samostatné wc, obývací pokoj s krbem propojený s jídelnou ve které je i kuchyně (sedačka, stoly, televize, dvd, rádia, linka, sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnka, topinkovač, veškeré nádob…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Riviéra/334, Jedovnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Jedovnice

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování v pěkné chatě,ve známé rekreační oblasti Jedovnice. Dispozice:

V suterénu je garáž a místnost kde si můžete zahrát třeba šipky. V přízemí je chodba, koupelna se sprchovým koutem s wc a dále samostatné wc, obývací pokoj s krbem propojený s jídelnou ve které je i kuchyně (sedačka, stoly, televize, dvd, rádia, linka, sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnka, topinkovač, veškeré nádobí atd). Po schodech jdeme do patra, kde jsou 3 ložnice 5+5+2 lůžka (v ložnicích jsou válendy, skříně, rádio, televize, lampičky). Za chatou je posezení na kryté terase a dále ohniště s posezením, gril, houpačky a pískoviště.

Možnosti stravování

Stravování je možné ve zdejších stylových restauracích, kterých je kolem rybníku a v centru Jedovnic snad 10, nejbližší je cca 400 metrů od chaty. Pro ty co rádi vaří je v chatě vybavená kuchyně.

Popis okolí

Chata se nachází v srdci Moravského krasu,na rovinatém pozemku, asi 100 metrů od hráze rybníku Budkovan a 400 metrů od rybníku Olšovec (koupání, rybaření, vodní sporty). Příjezd po místní asfaltové komunikaci. Objekt je svojí polohou na okraji chatové oblasti a v těsné blízkosti lesa ideálním zázemím pro výlety do okolní krajiny nebo za zajímavostmi Moravského krasu. Lesy jsou tu bohaté na houby. V okolí značené trasy jak pro pěší, tak i cyklisty.

Tipy na výlet po okolí

Nedaleko je spousta zajímavostí jako propast Macocha, jeskyně Punkevní a Sloupsko-šošůvské, Balcarka, Skalní mlýn, větrný mlýn s expozicí, muzeum tradičního bydlení, archeologické naleziště - zaniklá osada Bystřec, vyhlídkové lety, arboretum, Máchův památník, Nový hrad, kaolinový lom, zříceniny Blansek a Čertův hrádek, zámek v Rájci, Blansku, Boskovicích, v Boskovicích je také hrad a aquapark, dinopark a aquapark ve Vyškově, bazény v Blansku a Křtinách. Dále jsou v Jedovnicích tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, petanque, kuželkářská dráha, fitness, solárko, masáže, bazén atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Drakiáda 2023 - Bořitov

30.09.2023 - 30.09.2023
letiště

Tradiční 29. ročník pořádá "DRAKIÁDNÍ KLUB ČERNÁ HORA" sobotu 30. 9. 2023 na letišti v Bořitově.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete