Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chata Labaika Harrachov - Harrachov

Harrachov

V klidném, příjemném prostředí Harrachova se nachází Chata Labaika, kde můžete prožít hezké chvíle odpočinku, vychutnat si klid a pohodu Vaší dovolené. V nejkrásnější části Harrachova nad Anenským údolím, v lese, ale zároveň v blízkosti centra  (cca 350-400m) Vám nabízíme ubytování ve dvou až tří lůžkových pokojích.Chata je obklopena lesním porostem, v létě je možné využít venkovní terasu s ohniš…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Harrachov ev.č. 13, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

V klidném, příjemném prostředí Harrachova se nachází Chata Labaika, kde můžete prožít hezké chvíle odpočinku, vychutnat si klid a pohodu Vaší dovolené. V nejkrásnější části Harrachova nad Anenským údolím, v lese, ale zároveň v blízkosti centra  (cca 350-400m) Vám nabízíme ubytování ve dvou až tří lůžkových pokojích.

Chata je obklopena lesním porostem, v létě je možné využít venkovní terasu s ohništěm a posezením.

V chatě je 8 dvou až třílůžkových pokojů. Vždy ke dvěma pokojům je koupelna se sprchou nebo s vanou a WC. V přízemí je hostům k dispozici společenská místnost s krbem, TV a s vybavenou kuchyňskou linkou. Součástí přízemí je také šatna se sušákem na obuv a lyžárna.

V chatě jste sami bez přítomnosti majitele.

Možnosti stravování

Stravování vlastní s možností vaření. Vybavení kuchyňské linky: myčka na nádobí, el. trouba, čtyřplotýnková el. varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, překapávač na kávu, nádobí, lednice.

Popis okolí

Od chalupy vedou běžkařské trasy, nedaleko (cca 350m) je několik lyžařských vleků včetně lanovky na Čertovu horu. Krátkou procházkou se dostanete k Janově studánce, k bobové dráze, nebo můžete navštívit pivní lázně, místní pivovar a sklářské muzeum.

Tipy na výlet po okolí

Pěší túry a procházky:  k prameni Labe  - cca 13 km, na Voseckou boudu -  cca 8 km, Krakonošova snídaně - cca 5,5 km, Ručičky - cca 5 km, horská chata Dvoračky - cca 8,5  km, Mumlavský vodopád - 3 km

  • Zajímavosti a zábava dostupná autem: Liberec – Aquapark Babylon,botanická a zoologická zahrada, Vrchlabí – muzeum, Bozkov – krápníkové dolomitové jeskyně, Dvůr Králové – ZOO se Safari, v blízkosti zámek "Kuks", Turnov – zámek "Hrubý rohozec" a "Sychrov", Železný Brod – zřícenina "Frýdštějn"
  • Výlet do sousedního Polska: město Szklarska Poreba (vodopády) a města Jelenia Gora.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete