Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Chata na Vysočině - Biskupice-Pulkov

Biskupice-Pulkov

Chata na vysočině nabízí ubytování pro 8 osob, klidné prostředí a luxusní vybavení s internetem. Chata je zasazena ve vesnickém stavení s rozsáhlým dvorem. Je to velmi přívětivé místo pro milovníky lesů, cykloturistiky, pěší turistiky, houbaření, koupání a výletů.Prostorná společenská část je volně propojena s kuchyní a barovým pultem. Je zcela otevřena slunci prosklenou stěnou oken z jižní a záp…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pulkov 52, Biskupice-Pulkov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Třebíč
Obec
Biskupice-Pulkov

Fotogalerie k článku

Chata na vysočině nabízí ubytování pro 8 osob, klidné prostředí a luxusní vybavení s internetem. Chata je zasazena ve vesnickém stavení s rozsáhlým dvorem. Je to velmi přívětivé místo pro milovníky lesů, cykloturistiky, pěší turistiky, houbaření, koupání a výletů.

Prostorná společenská část je volně propojena s kuchyní a barovým pultem. Je zcela otevřena slunci prosklenou stěnou oken z jižní a západní strany. Volný prostor přes dvě podlaží a možnost vstupu světla vytváří i vhodné prostředí a světelnou výjimečnost vhodnou pro účely atelieru. Vytápění objektu je řešeno podlahovým topením a efektními otočnýmy kamny s viditelným ohněn, takže je možne celoročni využití.

Vybavení:

myčka nádobí, pračka, sklokeramická deska,elektrická trouba, lednice, mrazák, mikrovlnka, krbová kamna, bojler, neomezené připojení k internetu, televize

Místnosti:

Kuchyňský kout, společenská část, 3 dvojlůžkové pokoje, vyhlídka ( 1 dvojlůžko), koupelna se sprchovým koutem, 2 WC, prostor pro uschování jízdních kol

Sportovní vybavení:

stolní tenis uvnitř objektu (možno hrát za každého počasí), pétanque, badminton, míčové hry

Parkování:

u objektu

Možnosti stravování

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni.

Popis okolí

V místech, kde se snoubí Přírodní park Jevišovka s Přírodním parkem Rokytná, v nejjižnějším cípu kraje Vysočina na samé hranici Jižní Moravy leží malá víska Biskupice – Pulkov. Je hluboce zaříznuta do lesů chráněného území v ekologicky nejčistším území ČR. Vysočina je protkána bohatou historií a své skvosty hrdě představuje návštěvníkům. Uvítá Vás na mnoha zámcích a hradech, pozve do měst, kostelů a kapliček. Otevře vám měšťanské domy, prohlédnete si tajemné podzemí, dochované opevnění a mnoho dalších památek. Budete ubytování na chalupě, v privátě, přesně uprostřed mezi Znojmem a Třebíčí. Místa na výlety můžete podnikat na všechny světové strany od ubytování, protože jejich nabídka je značná na jakoukoli světovou stranu.

Tipy na výlet po okolí

Přírodní park Rokytná krásné výlety pěšky i na kole Údolí meandrujícího toku Rokytné, které vyniká zachovalým krajinným rázem. Ten tvoří zákruty řeky se starými břehovými porosty a četnými skalisky a v jejich okolí jsou hustě zalesněné a nepřístupné svahy. Oproti jiným, turisticky více známějším oblastem, se ocitnete v panenské přírodě, která Vás "nabije"energií.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 9. březen

Dnes má svátek Františka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete