Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Chata Nisanka - Bedřichov

Bedřichov

Nově zrekonstruovaná chata Nisanka Vám poskytne ubytování prvotřídní kvality v klidném prostředí obce Bedřichov v Jizerských horách. Chcete-li poznat divoké krásy Jizerských hor a přitom se vracet do komfortního penzionu s dobrou cenou ubytování, zarezervujte si pobyt právě u nás. Chata Nisanka nabízí celoroční ubytování v 7 prostorných apartmánech. Komfortní penzion s přijatelnými cenami za ubyt…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bedřichov 1721, Bedřichov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Bedřichov

Fotogalerie k článku

Nově zrekonstruovaná chata Nisanka Vám poskytne ubytování prvotřídní kvality v klidném prostředí obce Bedřichov v Jizerských horách. Chcete-li poznat divoké krásy Jizerských hor a přitom se vracet do komfortního penzionu s dobrou cenou ubytování, zarezervujte si pobyt právě u nás. Chata Nisanka nabízí celoroční ubytování v 7 prostorných apartmánech. Komfortní penzion s přijatelnými cenami za ubytování. Apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou sprcha + WC, televizí a bezdrátovým připojením k internetu. Všechny apartmány mají vybavenou kuchyňku, lednici, vařič, rychlovarnou konvici a mikrovlnou troubu.

Možnosti stravování

Vybavená kuchyňka či okolní restaurace.

Popis okolí

Bedřichov patří mezi nejznámější sportovní a odpočinková centra nejen Jizerských hor a Libereckého kraje, ale celé České republiky. Největší atrakcí je jistě Jizerská magistrála, síť každoročně celou zimu upravovaných stop pro běžecké lyžování cca 130 km. Sjezdoví lyžaři si mohou vychutnat sjezdovky ve dvou lyžařských areálech v oblasti Bedřichova - přímo v obci areál Malinovka, jen 4 km odtud pak další sjezdařský areál Severák nad obcí Hrabětice.

Tipy na výlet po okolí

Možnost pěkných výletů, bývalé sklářské hutě, rozhledny, projížďky na koni, přehrada Černá Nisa, Jablonecká přehrada, bobová dráha v Janově nad Nisou apod.. Výborné podmínky pro cykloturistiku. V Liberci, 7 km, se nachází největší Aquapark v Čechách, zoologická a botanická zahrada, severočeské muzeum.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Intersport se vrací na Jizerskou 50…

08.02.2024 - 11.02.2024
Bedřichov

Po téměř 9 letech se Intersport znovu stává partnerem Jizerské 50. Legendární běžkařský závod, na jehož startu se…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete