Statistika našeho portálu

  • 96 120 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Chata Radana - Jeseníky - Bludov

Bludov

Chata pro 8 osob (3x ložnice, bazén, skluzavka, herna, trampolína)  (www.jeseniky-chaty.cz) leží na kraji malé lázeňské vesničky, v blízkosti velkého koupaliště s vodními houpačkami ve známém rekreačním areálu Vlčí Důl. Chata je umístěna v klidném prostředí u lesa s výhledem na krajinu, mimo hlavní komunikaci.Vybavení: V přízemí je obývací pokoj s jídelnou, sedací souprava, wifi internet, tv-lcd,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bludov, Bludov
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Bludov

Fotogalerie k článku

Vybavení

Wifi

Popis ubytování

Chata pro 8 osob (3x ložnice, bazén, skluzavka, herna, trampolína)  (www.jeseniky-chaty.cz) leží na kraji malé lázeňské vesničky, v blízkosti velkého koupaliště s vodními houpačkami ve známém rekreačním areálu Vlčí Důl. Chata je umístěna v klidném prostředí u lesa s výhledem na krajinu, mimo hlavní komunikaci.

Vybavení: V přízemí je obývací pokoj s jídelnou, sedací souprava, wifi internet, tv-lcd, krbová kamna, samostatná plně vybavená kuchyňka, el.sporák, lednice, mraznička, mikr.trouba, topinkovač, koupelna se sprchovým koutem, wc, balkon a terasa. V prvním patře jsou 3 ložnice: 1x4 lůžka, 1x2 lůžka a 1x2 lůžka a druhý balkon. V chatě je také garáž se stolním tenisem, úschovna lyží, kol a kočárku, topení je elektrické a krbem. U chaty je k dispozici dětský bazén o průměru 160cm, gril, venkovní posezení, venkovní krb, ruské kuželky, pískoviště, houpačka, skluzavka a trampolína. Majitel v objektu nebydlí, neposkytuje ložní prádlo, požaduje úhradu el.energie, dřeva a rekr. popl.obci. Pes není povolen a parkování je celoročně přímo u chaty.

Možnosti stravování

Vlastní vybavená kuchyňka, restaurace se stravováním 100m.

Popis okolí

V blízkosti rekreačního objektu se nachází lázně Bludov s infrasaunou a krytým termálním bazénem 35°C. V zimním období je koupaliště u chaty zamrzlé, kde se bruslí a vedle je svah pro děti na sáňkování.

Tipy na výlet po okolí

Výlety: lázně Bludov s infrasaunou a krytým termálním bazénem, rozhledna Brusná a rozhledna Háj Bludov 631m.n.m., lovecký zámek Úsov, pohádkový hrad Bouzov, hrad Sovinec, Vel.Losiny zámek Žerotínů, lázně, krytý termální bazén, termální koupaliště a muzeum ruční výroby papíru, patřící mezi nejstarší v Evropě a doposud v provozu, podzemní přečerpávací elektrárna s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou, která je třetí největší na světě, horské středisko Ramzová–sedačková lanovka a horské minikáry a čluny, Rešovské vodopády, jeskyně Javoříčko a Mladečské, minizoo a veterán muzeum Rapotín, vojenské muzeum a vybavené vojenské bunkry Králíky, vodní nádrž s loďkami a rybolov Na Krásném, krytý bazén se saunou v Šumperku, tenisové kurty 200m.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Jídlo na ulici - Zábřeh

29.09.2021 - 29.09.2021
Masarykovo náměstí

Pátý zábřežský food festival JÍDLO NA ULICI. Festival jídla z ulic celého světa a chutí všech kontinentů opět oživí…

Mezinárodní den archeologie - Šumpe…

13.10.2021 - 13.10.2021
Muzeum Šumperk

Akce pro rodiny s dětmi.

Halloween a zámecká strašidla - Úsov

30.10.2021 - 30.10.2021
Zámek Úsov

Akce pro rodiny s dětmi.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete