Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Chata u Jelena - Hraběšice

Hraběšice

V malebné horské vesničce Hraběšice u Šumperka v Jeseníkách leží naše stylová horská Chata U Jelena. Náš lyžařský areál leží na dohled horské chaty a může nabídnout různé sjezdovky, jak pro mále děti tak náročnější dráhy pro dospělé.Nejdelší sjezdovka je 830 m dlouhá(celkem je zde 5 sjezdovek-3 vleky,večerní lyžování,snowpark,bufet,úschovna lyží,atd,atd).Rádi Vám zapůjčíme kompletní lyžařské vyba…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hraběšice 42 42, Hraběšice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Hraběšice

Fotogalerie k článku

V malebné horské vesničce Hraběšice u Šumperka v Jeseníkách leží naše stylová horská Chata U Jelena. Náš lyžařský areál leží na dohled horské chaty a může nabídnout různé sjezdovky, jak pro mále děti tak náročnější dráhy pro dospělé.Nejdelší sjezdovka je 830 m dlouhá(celkem je zde 5 sjezdovek-3 vleky,večerní lyžování,snowpark,bufet,úschovna lyží,atd,atd).Rádi Vám zapůjčíme kompletní lyžařské vybavení. Naše chata rovněž leží nedaleko běžkařské magistrály a to na ose Praďed-Velké Losiny.Venkovní hřiště s umělým povrchem pro více jak 12 sportů,trampolína. Vše v našem areálu a plně k dispozici po celý rok. Úžasné prostředí nabízí i v létě spoustu turistických a cyklistických tras a to vše v prostředí,které bylo vyhlášeno jako jedno z nejzdravějších prostředí v ČR:

Možnosti stravování

Vlastní restaurace, venkovní zahrádka, lovecký salónek. Stravování zajišťujeme formou polopenze či plné penze dle domluvy s klienty.

Popis okolí

Zima:Lyžování: 3 vleky(dvojkotva, poma, dětský vlek), 5 sjezdovek,snowpark, večerní lyžování, dení úprava sněhu rolbou, bufet, lyžařská škola, půjčovna lyží, snowtubing (jízda na gumových člunech).Bruslení na přírodním jezeře cca 2,5 km od nás. Léto:Multifunkční hřiště přímo u naší chaty.Koupání cca 2,5 km v přírodním jezeře s krásně upravovanou travnatou pláží.Krásný terén na kola,turistika,houbaření,atd.atd.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Sobotín 5 kmMuzeum Veterán Vikýřovice 5 kmMuzeum Zemědělský skanzen Vetaran Rapotín 5 kmZřícenina Rabštejn 6 kmZámek Velké losiny 8 kmMuzeum Papírenské Velké Losiny 8 kmMuzeum Vlastivědné-robotárna Šumperk 6 kmMuzeum Vlastivedné Šumperk 7 kmZámek Šumperk 7 kmVodopády - přírodní úkazy 6 kmDalší zajímavost:možnost rybaření na pstruhovém rybníce, kde snad každý něco chytne.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh - Mohelnice

15.10.2023 - 15.10.2023
Náměstí Svobody

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Džemfest nabídne programovou novink…

20.10.2023 - 20.10.2023
Dům kultury Šumperk

Oblíbený Džemfest, který se už 23 let koná v říjnu v Šumperku, si letos připravil nabitý hlavní program i zajímavé…

Farmářský a řemeslný trh - Mohelnice

19.11.2023 - 19.11.2023
Náměstí Svobody

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Farmářský a řemeslný trh - Mohelnice

17.12.2023 - 17.12.2023
Náměstí Svobody

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete